Zarif Hanımların Tercih Edeceği Kalem Etek Kombinleri

Reklam:

Kalem etek denilince akla hep zarif ve şık bir görüntü gelir. İster ofis şıklığınızı tamamlamak, ister günlük veya gece şıklığınızı pekiştirmek için harika bir seçenek olan kalem etek kombinlerine gelin isterseniz beraber bakalım.

Kalem etekler her ne kadar sadece iş kadınlarının tercih ettiği bir etek modeli olsa da günümüzde şık ve zarif kadınların her durumda giyebileceği bir model haline geldi. Sade bol bir bluz ile kombinlenmiş kalem etek babet veya topuklu ayakkabılar ile harika durcaktır. Dilerseniz dar bir body, kemer ve düz ayakkabılarla kombinleyerek çok daha spor ve şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Hatta penye ve kumaş kalem etekler snickerlar ve salaş bir tişörtle de harika duracaktır.

Eğer şık bir akşam yemeğine ve iş görüşmesine gidiyorsanız, vücudunuza oturan siyah bir kalem etek ve aşık renkli bir gömlek sizi zahmetsiz bir şıklığa ulaştırır, elbetteki nude veya siyah stillettolar da şıklığınızı tamamlayacaktır. Uzun lafın kısası tarzınıza ve yaşınıza göre kalem etek modellerini farklı zamanlar için kolayca kombinleyebilir, hem zarif hem de modern bir şıklık yakalayabilirsiniz.

1. Göz Alıcı Kalem Etek Kombini

Kalem Etek Kombinleri

2. Özel Günleriniz için Kalem Etek Kombini

Kalem Etek Kombin Önerileri

3. Sokak Modası Kalem Etek Kombin

Kalem Etek Kombin

4. Klasik Kalem Etek Kombinasyonu 2017

Kalem Etek Kombinleri 2017

5. Zarif Kalem Etek Kombin Önerisi

Kalem Etek Kombin Fikirleri

6.

Kalem Etek Kombinleri-6

7.

Kalem Etek Kombinleri-7

8.

Kalem Etek Kombinleri-8

9.

Kalem Etek Kombinleri-9

10.

Kalem Etek Kombinleri-10

11.

Kalem Etek Kombinleri-11

12.

Kalem Etek Kombinleri-12

13.

Kalem Etek Kombinleri-13

14.

Kalem Etek Kombinleri-14

15.

Kalem Etek Kombinleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN