Yılın En Trend Kombin Önerileri

Reklam:

Yazın en trend kombinlerini görmeye hazır mısınız? Sizin için Yılın En Trend Kombin Önerileri‘ni bir araya getirdik! Yazın gelmesiyle sezonun trendleri de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Biz kadınlar yaz geldiğinde hem şık olmak hem de rahatlığımızdan ödün vermek istemeyiz. Bu sezonun en trend parçaları arasında düşük omuzlu elbise ve bluzlar yer alıyor.  Hem çok rahat hem de çok şık olan bu modaya yaz bitmeden uyum sağlayın deriz! 🙂 Bol kumaş pantolonlar ise belki de bu yazın vazgeçilmezleri arasında, dark büstiyer ve bluzlarla kombinlenebileceği gibi bol tişörtlerle de oldukça spor bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Yüksek bel şortlar ve etekler ise bu yazın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Bacak boyunuzdan memnun değilseniz yüksek belli pantolonlar hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.  Kombinleriniz altına bilekten bağlamalı babet modellerini tercih edebilir sıcak günlerde ise bantlı zarif sandaletlerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Evet, kızlar bugünkü postumuzuda 2016 yazının en şık kombinlerini sizin için derledik, siz de aşağıdaki kombinlerden ilham alarak tarzınıza en uygun kombini yarabilir, istediğiniz modern ve şık görünüme kavuşabilirsiniz!

1. Omzu Düşük Çizgili Elbise Kombini

Moda Kombin

2. Şık Yazlık Kombin Örneği

Elbise Kombin

3. Bol Pantolon ve Büstiyerli Kombin Önerisi

Bayan Kıyafet Kombinleri

4. En Trend Tulum Kobinleri

Kıyafet Kombinleri

5. Şık Etek ve Büstiyer Kombini

Elbise Kombinleri

6.

Kombin-6

7.

Kombin-7

8.

Kombin-8

9.

Kombin-9

10.

Kombin-10

11.

Kombin-11

12.

Kombin-12

13.

Kombin-13

14.

Kombin-14

15.

Kombin-15

16.

Kombin-16

17.

Kombin-17

18.

Kombin-18

19.

Kombin-19

20.

Kombin-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN