Yazın Tercih Edebileceğiniz Harika Saç Modelleri

Reklam:

Yazın gelmesiyle stilimizde ve saç modelimizde değişiklik yapmak istememiz oldukça doğal. Yaz sıcağında genellikle topuz ve at kuyruğu modellerini tercih etsek de ilham alabileceğiniz pek çok saç modeli var. Bugün sizlerle hem çok şık hem de çok kolay yazlık saç modellerini paylaşacağız.

Dağınık topuz modelleri yazın vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle önceden krepe ve kuru şampuanla hacim kattığınız saçlarını dağınık topuz yaparak önlerden gelişigüzel tutamlar çıkardığınızda hayli şık ve modern görünürsünüz. Dağınık topuzun yanı sıra, iki topuzlu saç modelleri de genç kadınlar arasında oldukça moda. Topuzunuzu simler ve çeşitli saç aksesuarlarıyla da süsleyebilirsiniz.  At kuyruğu ise yazın en çok tercih edilen bir başka model, yukarıdan at kuyruklarının yanı sıra, ensede toplanan at kuyrukları da daha klasik bör görüntü için güzel bir tercih olacaktır.

Gelelim saç kesimlerine, geçen senelerde olduğu gibi bu sene de küt yani bob kesim saç modelleri oldukça revaçta. Özellikle uzun bob kesim saçları hem şekillendirmesi çok kolay hem de her yüz tipine yakışıyor. Saç tipiniz ister kıvırcık ister ince telli olsun uzun bob harika bir seçim olacaktır.

1. İki Topuz Saç Modeli

Saç Modelleri

2. At Kuyruğu Saç Modeli

Yeni Saç Modelleri

3. 2017 Trendi Bob Saç Modeli

2017 Saç Modelleri

4. Yaz için Örgü Saç Modeli

Yaz için Saç Modelleri

5. Hafif Dalgalı Saç Modeli 2017

Saç Modelleri 2017

6.

Yaz için Saç Modelleri-6

7.

Yaz için Saç Modelleri-7

8.

Yaz için Saç Modelleri-8

9.

Yaz için Saç Modelleri-9

10.

Yaz için Saç Modelleri-10

11.

Yaz için Saç Modelleri-11

12.

Yaz için Saç Modelleri-12

13.

Yaz için Saç Modelleri-13

14.

Yaz için Saç Modelleri-14

15.

Yaz için Saç Modelleri-15

16.

Yaz için Saç Modelleri-16

17.

Yaz için Saç Modelleri-17

18.

Yaz için Saç Modelleri-18

19.

Yaz için Saç Modelleri-19

20.

Yaz için Saç Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN