Yaz Sezonu için Harika Kombinler

Reklam:

Yazın yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde hanımları da bir telaş alıyor tabii; yaza hazırlanma telaşı. Önceliğimiz tabii ki yediğimize içtiğimize dikkat edip fazla kilolardan kurtulmak. Ancak iş tabii ki bunula bitmiyor. Kendinizi kat kat daha iyi hissetmenizi sağlayacak moda önerileri ve fikirlerimiz var desek?
Trend o kadar hızlı değişiyor ki, durdurabilene aşk olsun. Ancak merak etmeyin, biz en popüler kıyafet kombinlerini her sezon olduğu gibi, yaz aylarında da sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu galeride birbirinden harika yazlık kıyafet kombinlerini sizlerle buluşturuyoruz.
Özellikle yurtdışında çok popüler olan kısa şort ve salaş tişört kombinleri çok moda, hele salaş tişörtler, her renkte dolabınızda bulundursanız iyi edersiniz, çünkü hem çok rahatlar hem de çok modalar. Eğer kısa şort bana göre değil diyorsanız, üstünüze yapışmayan tiril tiril pantolonları size öneriyoruz, bir çok farklı kumaşta olduğu gibi, üzerinize yapışmayacak ve yaz sıcağında daha ferah hissetmenizi sağlayacak olan bu pantolonları, yüksek bel kullanabilir, kısa tişörtleriniz ve sandaletlerinizle kombinleyebilirsiniz.
Hadi bu harika önerilerimize bir göz atın ve kendi tarzınızı oluşturun. Yaza hazırlanmak için en doğru adres: Modaa.net !

1. Uzun Salaş Hırka ve Şort ile Kombin

“Amaan bir hırka ne kadar fark yaratabilir ki?” diye soranlardansanız, bu kombin fikrinizi değiştirebilir, o sade şort ve tişörte gerçekten de harika bir hava katmamış mı? :

Yazlık Giyim Kombinleri

2. Yazlık Düşük Kollu Bluz Kombin

Omuzlarınızı göz önüne çıkartın hanımlar! Bu sizi olduğunuzdan kat kat daha zarif ve göz alıcı gösterecek, 2017 yaz sezonunun trendi, kesinlikle bu kombin:

Yazlık Kombinler

3. Salaş Pantolon Kombini

Hem rahat, hem şık bir hayat tarzını benimsemiş hanımlara, mükemmel bir kombin önerisi bu hanım arkadaşımızdan geliyor:

Yazlık Kıyafet Kombinleri

4. Sokak Stili Yırtık Kot Pantolon Kombini

Yırtık kotlar bir moda oldu tam moda oldu! Daha uzunca bir süre sokak modası severleri bu tarzla göreceğiz gibi görünüyor:

Yazlık Bayan Giyim Kombinleri

5. Rahat Yazlık Bluz ile Kombin

Rahatlığın ve bohem görünümün de hakkını yiyemeyiz, hem harika görünüyorlar hem de o kadar rahatlar ki, hanımlar bu modaya ayak uydurmaktan kendini alamayacak…

Yazlık Giyim Kombinleri

6.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-6

7.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-7

8.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-8

9.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-9

10.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-10

11.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-11

12.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-12

13.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-13

14.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-14

15.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-15

16.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-16

17.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-17

18.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-18

19.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-19

20.

Yaz için Kıyafet Kombinleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN