Ünlülerin Tercih Ettiği 20 Saç Modeli

Reklam:

Yeni mevsime yepyeni bir saç modeliyle merhaba demeye ne dersiniz? Bu sebeple Ünlülerin Tercih Ettiği 20 Saç Modeli‘ni sizin için bir araya getirdik.

Yerli ve yabancı ünlülerin saç modelleri bizim için her zaman ilham kaynağı olmuştur. Saç trendlerini oluşmasının belki de en önemli sebebi ünlüler diyebiliriz. Bob kesim saç modelleri yerli ve yabancı ünlüler arasında hayli moda, öyle ki pek çok uzun saçlı ünlü saçlarını bob kesimde kestirmeye devam ediyor! Örneğin Cara Delevingne uzun yıllardır kullandığı uzun saçlarını kestirerek uzun bob kesim saç modeliyle galalarda arz-ı endam etmeye başladı. Jennifer Lawrence, Adele ve Miranda Kerr de bob kesim saç modellerini tercih etti. Scarlett Johansson ise çok daha kısa ve farklı bir modelle karşımıza çıkıyor. Gelelim yerli ünlülere... Burcu Esmersoy da uzun süredir uzun bob kesim saç model ve sarı saç rengi kullanıyor ve genelde hacimli ve dalgalı modeller tercih ediyor.  Elçin Sangu, hem güzelliği hem de saç rengiyle bu aralar oldukça çok konuşuluyor. Beyaz tenine çok yakışan kızıl tonlarındaki saç rengi ve dalgalı uzun saçlarıyla ekranlarda göz doldurmaya devam ediyor. Beren Saat ise yıllarca saçlarını boyatmadıktan sonra ombre‘yi denedi ve bizce çok yakıştı!

1. Cara Delevingne’in Saç Rengi

2. Scarlett Johansson Kısa Saç Modeli

Ünlülerin Kısa Saç Modelleri

3. Elçin Sangu Saç Rengi

Ünlülerin Saç Modelleri

4. Beren Saat’in Ombre Saç Modeli

5. Kylie Jenner Saç Modeli

Ünlülerin Saç Renkleri

6.

Ünlülerin Saç Modelleri-6

7.

Ünlülerin Saç Modelleri-7

8.

Ünlülerin Saç Modelleri-8

9.

Ünlülerin Saç Modelleri-9

10.

Ünlülerin Saç Modelleri-10

11.

Ünlülerin Saç Modelleri-11

12.

Ünlülerin Saç Modelleri-12

13.

Ünlülerin Saç Modelleri-13

14.

Ünlülerin Saç Modelleri-14

15.

Ünlülerin Saç Modelleri-15

16.

Ünlülerin Saç Modelleri-16

17.

Ünlülerin Saç Modelleri-17

18.

Ünlülerin Saç Modelleri-18

19.

Ünlülerin Saç Modelleri-19

20.

Ünlülerin Saç Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN