Tarzınızı Tamamlayacak Mükemmel Çanta Örnekleri

Reklam:

Kadınların genel olarak zaafının olduğu iki şey vardır, biri ayakkabı diğeri ise çantalardır. Her kombinimizi tamamlayacak farklı model ve renklerde çantalar kullanmak bizi hem şık hem de stil sahibi bir görüntüye ulaştırır.

Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki çok fazla çantanız olması, her parçayla ve kombinle şık görüneceğiniz anlamına gelmez. Hangi tarz ve kombinle hangi model çanta kullanacağınız iyi bilmelisiniz. Örneğin spor şıklık yarattıysanız klasik model çantalardan uzak durmalısınız. Veya şık bir yere yemeğe gidiyorsanız çantanızı  ya şık ve klasik bir model tercih etmeli ya da modern ve göz alıcı bir çanta seçmelisiniz. Ayakkabınız ve kıyafetleriniz sade ise star parçanızı çantanız yapabilirsiniz. Her kadının dolabında olması gereken bazı joker parçalar vardır. Örneğin bir adet siyah modern ve şık bir çanta, taba renkli sport bir çanta ve deri bir sırt çantası günlük kombinleriniz için idealdir. Joker parçaların yanı sıra renkli ve dersenli çanta modelleriyle de ilgi çekici tarzlar yaratabilirsiniz.

1. Renkli Desenli Çanta Modelleri

Çanta Modelleri

2. 2017 Deri Çanta Modeli

2017 Çanta Modelleri

3. Yeni Hippi Tarzı Çanta Modeli

Yeni Çanta Modelleri

4. Bayan Sırt Çantası Modeli

Bayan Çanta Modelleri

5. Klasik Çanta Modeli Kadın

Çanta Modelleri Kadın

6. Taba Deri Çanta Modeli

Çanta Modelleri-6

7.

Çanta Modelleri-7

8.

Çanta Modelleri-8

9.

Çanta Modelleri-9

10.

Çanta Modelleri-10

11.

Çanta Modelleri-11

12.

Çanta Modelleri-12

13.

Çanta Modelleri-13

14.

Çanta Modelleri-14

15.

Çanta Modelleri-15

16. Burberry Çanta Modeli

Çanta Modelleri-16

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN