Tarzınızı Tamamlayacak Harika Şal Modelleri

Reklam:

Kış ve bahar aylarının vazgeçilmez aksesuarı nedir diye sorsak eminiz ki aklınıza gelen ilk şey şallar olacaktır. Şal bir kadının şıklığını tamamlayan en önemli unsurlardan biridir bunun yanı sıra sizi rüzgarlı ve serin havalarda da soğuklardan korur.

Öncelikle mevsimine göre bir şal seçmeniz oldukça önemli. Elbette ki kışın ince bir şalla şıklığınızı tamamlayabilir, baharda ince bir ceketin üstüne kalın bir şal alabilirsiniz ama modern ve şık görünmek istiyorsanız şalın kumaşı, deseni ve rengi mevsime uygun olmalı. Kış için krem rengi, siyah, gri bordo gibi renkleri tercih ederken baharda sarı, yeşil mavi gibi doğal tonlarda ve desenlerde şallar kullanabilirsiniz. Bu sene de geçen sene olduğu gibi etnik desenler ve çiçek desenleri oldukça moda olacak.

Eğer sade ve şık bir görünüme kavuşmak istiyorsanız desenli kıyafetlerle sade bir şal, düz ve tek renk giyinip renki ve desenli bir şal takabilirsiniz. şte karşınızdan her zevke uyacak birbirinden şık şal modelleri!

1. Pembe Işıltılı Şal Modeli

Şal Modelleri

2. Harika Sonbahar Şal Modeli

Şal Modeli

3. Sokak Modası Şal Modeli

Şal Modelleri 2017

4. Renkli Şal Modeli

Yeni Şal Modelleri

5. Puanlı Şal Eşarp Modeli

Şal Eşarp Modelleri

6.

Şal Modelleri-6

7.

Şal Modelleri-7

8.

Şal Modelleri-8

9.

Şal Modelleri-9

10.

Şal Modelleri-10

11.

Şal Modelleri-11

12.

Şal Modelleri-12

13.

Şal Modelleri-13

14.

Şal Modelleri-14

15.

Şal Modelleri-15

16.

Şal Modelleri-16

17.

Şal Modelleri-17

18.

Şal Modelleri-18

19.

Şal Modelleri-19

20.

Şal Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN