Stilinizi Tamamlayacak 20 Gümüş Yüzük Modeli

Reklam:

Takılar, tarzımızı tamamlayan en önemli parçalardandır bu yüzden biz kadınlar takılarımıza en az kıyafetlerimiz kadar özel gösteririz. Biz de bugün sizin için Stilinizi Tamamlayacak 20 Gümüş Yüzük Modeli galerimizden birbirinden şık yüzük modellerini bir araya getirdik.

Yüzük dediğimizde aklımıza ilk gelen şey altın ve gümüş yüzüklerdir. Altın yüzük modelleri çok ağır ve demode durduğundan genç kadınlar arasında çok tercih edilmese de gümüş yüzük modelleri kadınlar için vazgeçilmezdir. Eklem yüzükleri şüphesiz ki senenin en trend takıları arasındaydı özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilen gümüş eklem yüzüklerini stilinize göre başka yüzük modelleriyle de kombinleyebilirsiniz. Şık ve zarif bir görünüm için ince gümüş yüzükler tercih edebilir veya taşlı yüzük modelleriyle de bohem tarafınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Özel günler için oldukça büyük ama şık bir gümüş yüzükle gözleri ellerinize çekebilir, şık ve modern bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Geçmişte fazla sayıda yüzük takmak çok hoş görülmeyen bir şeyken şimdilerde dilediğiniz kadar yüzükle parmaklarınızı şenlendirebilirsiniz! İşte sizin için hazırladığımız birbirinden güzel gümüş yüzük modelleri, galerimizde göz atın ve şıklığınızı en son moda yüzük modelleriyle tamamlayın!

1. Stil Sahibi Kadınlar İçin Gümüş Yüzükler

Gümüş Yüzükler

2. Şık Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş Yüzük

3. Farklı Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş Yüzük Modelleri

4. Gümüş Eklem Yüzüğü Çeşitleri

Gümüş Yüzük Çeşitleri

5. Zarif Gümüş Yüzük Modeli

Bayan Gümüş Yüzük

6.

Gümüş Yüzük-6

7.

Gümüş Yüzük-7

8.

Gümüş Yüzük-8

9.

Gümüş Yüzük-9

10.

Gümüş Yüzük-10

11.

Gümüş Yüzük-11

12.

Gümüş Yüzük-12

13.

Gümüş Yüzük-13

14.

Gümüş Yüzük-14

15.

Gümüş Yüzük-15

16.

Gümüş Yüzük-16

17.

Gümüş Yüzük-17

18.

Gümüş Yüzük-18

19.

Gümüş Yüzük-19

20.

Gümüş Yüzük-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN