Sonbahar Şıklığı : 15 Farklı Şal Modeli

Reklam:

Eylül ayının gelmesiyle hava serinlemeye, sonbahar yüzünü göstermeye başladı. Öyleyse gelin hep beraber “Sonbahar Şıklığı : 15 Farklı Şal Modeli” galerimize göz atalım!

Bu sezonun en gözde aksesuarı ne olacak diye sorarsanız vereceğimiz cevap şüphesiz ki şallar olacaktır. Sonbaharın ilk günlerinde şalları bizi soğuk ve rüzgardan korumasının yanı sıra şık ve zarif bir görünüme ulaşmak için takarız. Özellikle ipek ve tül şal modelleri sonbaharın vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Gelelim bu senenin modası kare şallara… İpek, saten veya tül farketmeksizin kare ve minik şalları boynunuza bağlayarak, hayli şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Galerimizde de çokça göreceğiniz üzere bu tarz bağlama şekli dünyada hayli popüler. Şalınızı şık bir gömlek ve topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirken, sokak tarzınızı da desenli ve eğlenceli bir şalla tamamlayabilirsiniz. Yağmurlu ve rüzgarlı havalardaki kurtarıcınız da tabi ki kalın ve uzun şallar olacaktır. Uzun şalları pek çok farklı stilde ve bağlama şekliyle takarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

İşte sizin için bir araya yetirdiğimiz senenin en şık ve trend şal önerileri… Siz de stilinize uygun şalı seçin ve bu sezon kombinlerinize en şık şal modellerini ekleyin!

1. Şık Şal Modeli

Şal Modelleri

2. Şal Bağlama Modeli

Şal Bağlama Modelleri

3. Yeni Şal Modeli

Yeni Şal Modelleri

4. Leopar Desenli Şal Modeli

Şal Modeli

5. Şal Modeli 2016

Şal Modelleri 2013

6.

Şal Modelleri-6

7.

Şal Modelleri-7

8.

Şal Modelleri-8

9.

Şal Modelleri-9

10.

Şal Modelleri-10

11.

Şal Modelleri-11

12.

Şal Modelleri-12

13.

Şal Modelleri-13

14.

Şal Modelleri-14

15.

Şal Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN