Son Zamanların Trendi Küt-Bob Kesim Saç Modelleri

Reklam:

Yeni yılda saç modelinizi değiştirerek yepyeni bir görünme kavuşmak ister misiniz? Sezonun en trend saç modeli olan küt (bob) kesim saç modelleriyle istediğiniz şık ve modern görünüme kavuşabilirsiniz!

Küt saç kesimi 90’lardan sonra 2010 yılında da oldukça popüler olmaya başladı. Günümüzde pek çok ünlünün yanı sıra dünyadaki tüm kadınlar farklı küt kesim saç modellerini kullanıyor.  Cara Delevingne, Emilia Clarke gibi yabancı ünlülerin yanı sıra Yasemin Allen, Burcu Biricik gibi Türk oyuncular da saçlarını kestirerek bob kesim saç modelleri kullanmaya başladı. Küt saç, yuvarlak yüzlü kadınların çok fazla tercih etmeyeceği bir model gibi görünse de doğru kesimle harika gözükeceğiniz de bir gerçek. Eğer yuvarlak yüzlüyseniz arkası kısa önü uzun bob saç modeli veya uzun bob saç modeli sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Oval yüzlü kadınlar ise her zaman olduğu gibi küt saçta da çok şanslı, saç tipinize göre istedikleri küt saç modelini kullanabilirler. Üçgen veya elmas şeklinde yüz tipine sahipseniz asimetrik saç modelleri sizde gerçekten modern ve şık duracaktır. Bob saç kesimi hafif dalgalı modellerle çok şık durur, özel günlerin yanı sıra günlük saç stilinizi de dağınık ve dalgalı seçmek sizi modern ve şık gösterecektir.

1. Küt Kesim Sarı Saç Modeli

Küt Kesim Saç Modelleri

2. Sevimli Küt Saç Modeli

Küt Saç Modelleri Resimli

3. Önü Uzun Bob Saç Modeli

Bob Saç Modelleri

4. Hafif Dalgalı Küt Saç Modeli

Küt Saç Modelleri Bayan

5. Düz Küt Saç Modeli

Küt Saç Modelleri Kadın

6.

Küt Kesim Saç Modelleri-6

7.

Küt Kesim Saç Modelleri-7

8.

Küt Kesim Saç Modelleri-8

9.

Küt Kesim Saç Modelleri-9

10.

Küt Kesim Saç Modelleri-10

11.

Küt Kesim Saç Modelleri-11

12.

Küt Kesim Saç Modelleri-12

13.

Küt Kesim Saç Modelleri-13

14.

Küt Kesim Saç Modelleri-14

15.

Küt Kesim Saç Modelleri-15

16.

Küt Kesim Saç Modelleri-16

17.

Küt Kesim Saç Modelleri-17

18.

Küt Kesim Saç Modelleri-18

19.

Küt Kesim Saç Modelleri-19

20.

Küt Kesim Saç Modelleri-20

Kaydet

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN