Son Zamanların En Popüler Gelinlik Modelleri

Reklam:

Sürpriz bir evlilik teklifi mi aldınız? Yıllardır sürdürdüğünüz ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyarak yuva mı kurmak istiyorsunuz? İster görkemli bir düğünle dünya evine girmek isteyin ister de sade bir nikah töreniyle galerimizde kendinize uygun gelinlik modelini bulmanız mümkün!

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var. Öncelikle düğününüzü nerede yapacağınıza göre model seçmeniz akıllıca olacaktır. Eğer bir kır düğünü düşünüyorsanız çok fazla taşlı ve işlemeli modeller yerine zarif ve şık modelleri tercih etmelisiniz. Düğününüz daha görkemli bir yerde olacaksa dantelli, işlemeli gelinlik modellerine bakabilirsiniz. Gelinliğin kesimi de model seçiminde oldukça büyük bir rol oynar. Kadınsı vücut hatlarınızı ön plana çıkarmak için balık modeli seçebilir eğer masum ve şık olmak istiyorsanız kabarık prenses gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Bu sene en popüler gelinlik kumaşı tül ve dantel. Tül gelinlikler balık etli kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Straplez gelinlik modelleri mutlaka şık bir takı ile tamamlanmalı.

İsterseniz şimdi beraber sizin için bir araya getirdiğimiz en güzel gelinlik modellerine bakalım. Bu gelinlik modellerinden birini seçerek siz de ne özel gününüzde bir kuğu gibi görünebilirsiniz!

1. Uzun Kuyruklu Gelinlik Resmi

Gelinlik Resimleri

2. Prenses Gelinlik Modeli

Gelinlik Modeller

3. Balık Model Askılı Gelinlik Modeli

Gelinlik Modelleri

4. Tüllü Gelinlik Örneği

Gelinlik Örnekleri

5. Harika İşlemeli Gelinlik Modeli

Gelinlik Modeli

6. Modern Ve Şık

Gelinlik Modelleri-6

7. Sırt Dekolteli Model

Gelinlik Modelleri-7

8. Straplez Gelinlik Modeli

Gelinlik Modelleri-8

9.

Gelinlik Modelleri-9

10.

Gelinlik Modelleri-10

11.

Gelinlik Modelleri-11

12.

Gelinlik Modelleri-12

13.

Gelinlik Modelleri-13

14.

Gelinlik Modelleri-14

15.

Gelinlik Modelleri-15

16.

Gelinlik Modelleri-16

17.

Gelinlik Modelleri-17

18.

Gelinlik Modelleri-18

19.

Gelinlik Modelleri-19

20.

Gelinlik Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN