Sezonun En Şık Bot ve Çizme Modelleri

Reklam:

Soğuk havaların gelmesiyle kış iyiden iyiye yüzünü göstermeye başladı! Biz de bu yüzden 2016-2017 Kış sezonunun en trend bot ve çizme modellerini sizin için araya getirdik!

Bu kış da geçen senelerde olduğu gibi uzun çorap çizmeler, bootieler ve kısa botları göreceğiz. İlk olarak kalın topuklu ve küt burunlu bot modellerinden bahsedelim. Kendall Jenner gibi pek çok yabancı ünlünün de ayağında gördüğümüz bu bot modeli sezonun en trend parçaları arasında yerini alıyor. Bu kış kadife de oldukça moda, bu yüzden sokaklarda kadife bot ve çizmeler görürseniz şaşırmayın! Uzun çorap çizmeler de özellikle elbise ve tuniklerle harika duruyor. Çorap çizmeler aynı zamanda en şık elbise modelleriyle özel geceler için için de kullanılabilir. Zarif elbiselerin altında ince ve zarif topuklu bot veya çizmeleri tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

 Tokalı ve zımbalı bootieler ise geçen sene olduğu gibi bu sene de yılın trendleri arasında. Kalın topuklu kısa botların yanı sıra, rahatına düşkün kadınlar için çok şık düz tabanlı bot modelleri de mevcut.

Yılın trendlerini öğrendiğimize göre gelin sezonun en şık bot ve çizme modellerine beraber bakalım. Galerimizde Zara, Bershka da dahil pek çok markanın yeni sezon ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

1. Çiçek Desenli Bot Modeli 2017

2. Şık Bir Bootie Modeli

Bayan Bot Modelleri

3. Uzun Çizme Modeli

Bot Ve Çizme Modelleri

4. Kendall Jenner’ın Kadife Bot Modeli

5. Kışlık Siyah Bootie

Kışlık Bot Modelleri

6.

Bot Modelleri-6

7.

Bot Modelleri-7

8.

Bot Modelleri-8

9.

Bot Modelleri-9

10.

Bot Modelleri-10

11.

Bot Modelleri-11

12.

Bot Modelleri-12

13.

Bot Modelleri-13

14.

Bot Modelleri-14

15.

Bot Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN