Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

Reklam:

Bir çoğumuz her sabah kalkıp işe giderken giyecek kıyafet kombinleyecek şık parçalar bulmakta bazen zorlanabiliyoruz. Bugün bir değişiklik yaparak size sabahları zaman kazandıracak, güzel fikirler verecek her gün olmasa da önemli bir görüşme veya toplantıya giderken ilham alabileceğiniz şık ve zarif kombin önerilerini bir araya getirdik.

İster kurumsal bir şirkette çalışın ister bir ajansta şık giyinmek her kadının istediği bir şey… Tabi ki rahat ve günlük tarzınızı ofis şıklığınıza uyarlamanız da oldukça önemlidir. Her kadının dolabında olması gereken başlıca parçalardan başlarsak, beyaz gömlek her dair kurtarıcıdır bu sebeple kısa veya uzun kollu beyaz gömlekleri her renk pantolon ve etekle kombinlemek mümkündür. Siyah bir pantolon ve ceket takımı ve salaş beyaz veya krem rengi bir gömlek her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardandır. Şifon ve kumaş bluzler kalem etekler ve cigarette pantolonlarla çok güzel bir biçimde kombinlenebilir.  Pantolonları dar paçalı tercih edebileceğiniz gibi boru paça da tercih edebilirsiniz. Yaz mevsimi için ince ipek veya şifon askılı bluzlerle ceketleri kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto sizi oldukça zarif ve şık gösterecektir ancak rahat ve düz tabanlı olduğu için babet veya oxford ayakkabılarla da şık ve güzel görünebilirsiniz.

1. Çok Zarif Ofis Kombini Bayan

Ofis Kombinleri Bayan

2. Ofis Stilli Giyim Önerisi

Ofis Stilleri Bayan

3. Sade Ofis Kombini

Ofis Kombinleri

4. Çizgili Gömlek & Pantolon ile Ofis Modası Kombini

Ofis Modası Kombinler

5. Ceket ile Günlük Ofis Kombini

Ofis Kombin Önerileri

6.

Ofis Modası Kombin-6

7.

Ofis Modası Kombin-7

8.

Ofis Modası Kombin-8

9.

Ofis Modası Kombin-9

10.

Ofis Modası Kombin-10

11.

Ofis Modası Kombin-11

12.

Ofis Modası Kombin-12

13.

Ofis Modası Kombin-13

14.

Ofis Modası Kombin-14

15.

Ofis Modası Kombin-15

16.

Ofis Modası Kombin-16

17.

Ofis Modası Kombin-17

18.

Ofis Modası Kombin-18

19.

Ofis Modası Kombin-19

20.

Ofis Modası Kombin-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN