Mutlaka Görmeniz Gereken Sonbahar Kombinleri

Reklam:

Eylül ayı biterken serin hava ve sonbahar etkisini iyiden iyiye göstermeye başladı biz de sizin için birbirinden şık ve stil sonbahar kombin örneklerini biraraya getirmeye karar verdik. İçlerinden kendi tarzınıza uygun olan kombinden ilham alarak sonbaharda şık ve modern bir görütüye kavuşmak istemez misiniz? Gelin şimdi sonbaharda hangi renkler moda, hangi modeller revaçta ve tabi ki doğru parçaları nasıl kombinleriz beraber bakalım.

Sonbahar denilince toprak tonlarının oldukça sık kullanıldığını söyleyebiliriz, bordo, hardal sarısı, kahverengi ve gri en çok tercih edilen renkler arasındadır. Elbetteki farklı renkler ve siyahı da kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Düşük omuzlu elbise ve bluzler yazın olduğu gibi bu sezon da oldukça moda, özelilkle uzun kollu düşük omuzlu bluzleri yırtık jeanlerle kombinleyerek modern bir şıklık yaratabilirsiniz. Yırtık jeanler geçen sene olduğu gibi bu sene de oldukça trend, istediğiniz bir trençkot ceket veya kazakla kombinleyerek farklı stiller yaratmanıza olanak sağlar. Topuklu ayakkabılar ve beyaz bir gömlekle kombinlediğinizde ise hem çok tarz hem de modern bir görütüye ulaşırsınız. Lafı fazla uzatmadan sizi sonbaharın en trend kombin önerileriyle babaşa bırakıyoruz!

1. Ceket ve Yırtık Pantolon ile Bahar Kombini

Bahar Kombinleri

2. Tulum Kombin Önerisi

Bahar Kombin Önerileri

3. 2017 Günlük Salaş Kombin

2017 Bahar Kombin

4. Şık ve Zarif Bahar Kombin Fikri

Bahar Kombin Fikirleri

5. Klasik ve Raha Bahar Kombini

Bahar Kombinleri Kadın

6.

Bahar Kombinleri Kadın-6

7.

Bahar Kombinleri Kadın-7

8.

Bahar Kombinleri Kadın-8

9.

Bahar Kombinleri Kadın-9

10.

Bahar Kombinleri Kadın-10

11.

Bahar Kombinleri Kadın-11

12.

Bahar Kombinleri Kadın-12

13.

Bahar Kombinleri Kadın-13

14.

Bahar Kombinleri Kadın-14

15.

Bahar Kombinleri Kadın-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN