Michael Kors 2014 – 2015 Çanta Modelleri

Reklam:

Lükse önem verenlerin ve kaliteyi sevenlerin vazgeçilmezi olan Michael Kors, yüksek fiyatlarıyla orantılı yüksek kalitesiyle herkesin, özellikle ünlülerin ve sostetenin en çok kullandığı markaların başında geliyor. Son zamanların en moda çanta modellerini üreten markanın çantaları arasında her yaşa ve tarza hitap edebilen modeller mevcut. Birçok aksesuar üreten ve herkesin sevdiği markanın farklı tasarımları, kalitesi, değişik renk ve desenleriyle birbirinden farklı alternatiflere sahip olan çantaları arasında kendinize uygun olan bir modeli mutlaka bulacaksınız.

1. Michael Kors çantalar arasında, farklı model ve renkleriyle göz dolduran birçok modeli bulabilirsiniz.

Michael Kors çantalar arasında, farklı model ve renkler...

2. Markanın klasik renk ve modeldeki deri çantaları, en çok tercih edilen ve kullanışlı modeller arasında yer alıyor.

Markanın klasik renk ve modeldeki deri çantaları, en çok tercih edilen ve kullanışlı modeller arasında...

3. Michael Kors Selma çanta modelleri, farklı boy ve renk seçenekleriyle yine en kullanışlı modeller arasında giriyor.

Michael Kors Selma çanta modelleri...

4. Bu yıl geri dönüş yapan kapitone modasına çantanızla da uyabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle kapitoneli deri modeller de göz dolduruyor.

Bu yıl geri dönüş yapan kapitone modasına çantanızla da uyabilirsiniz...

5. Markanın klasik formlu ve dikkat çekici bu modelleri sayesinde iş hayatından özel günlere kadar kullanabileceğiniz farklı çanta alternatifleriniz olacak!

Markanın klasik formlu ve dikkat çekici bu modelleri...

6. Cüzdanıyla takım olan çanta modelleri sayesinde uyumlu bir hava yakalayabilirsiniz.

Cüzdanıyla takım olan çanta modelleri...

7. Markaların amblemlerinin yer aldığı modeller, ünlü markaların çantaları arasında en çok tercih edilen popüler modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Markaların amblemlerinin yer aldığı modeller...

8. Çantalarda karşımıza çıkan metal zincir, fermuar gibi detaylar sayesinde sade modeller daha hareketli ve kullanışlı bir hale geliyor.

Çantalarda karşımıza çıkan metal zincir, fermuar gibi detaylar...

9. Daha çok klasik çanta modelleri üretmeyi tercih eden ve yüksek kesime hitap eden markanın modelleri arasında dikkat çekici bir çok modeli bulabilirsiniz.

Daha çok klasik çanta modelleri üretmeyi tercih eden ve yüksek kesime hitap eden markanın modelleri...

10. Michael Kors Hamilton modeliyle hafif spor ve klasik karışımı bir hava yaratabilir, kombinlerinizde dikkat çekici bir ayrıntı oluşturabilirsiniz.

Michael Kors Hamilton modeli...

11. Sıradan şeyleri sevmiyorsanız; farklı ve dikkat çekici renkleriyle bu modellerden birini tercih edebilir, sade kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

farklı ve dikkat çekici renkleriyle bu modellerden birini tercih edebilirsiniz...

12. Altın detaylar bu sene çok moda. Çantanızda altın detaylı, hareketli modelleri tercih ederek trendlere uyabilirsiniz.

Çantanızda altın detaylı, hareketli modelleri tercih ederek trendlere uyabilirsiniz...

13. Michael Kors Marina modeli, rahat kullanımı ve daha spor olan görünümüyle günlük kombinlerinizde kullanmak için en ideal olan modeller arasında yer alıyor.

Michael Kors Marina modeli...

14. Markanın kahve tonlarında ve altın detaylarla süslenmiş olan modelleri; klasik bir tarzı olan bayanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Markanın kahve tonlarında ve altın detaylarla süslenmiş olan modelleri...

15. Markanın en çok tercih edilen, en minimalist ve en şık tasarımı; Jet Set serisi içinde yer alıyor. Bu modelleri her kombininizle kullanabilir, farklı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Markanın en çok tercih edilen, en minimalist ve en şık tasarımı...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN