Kombinlerinizi Tamamlayacak Atkı Modelleri

Reklam:

Kışın gelmesiyle atkı ve bereler saklandıkları yerden çıktı. Kadınların soğuk havalarda vazgeçilmezi olan atkı ve şallar,  kombinleri doğru bir biçimde tamamlaması gerekiyor. Haliyle sezonun trend modelleri ve desenleri bizim için oldukça önemli. Örneğin kalın şal tipi atkılar oldukça revaçta. Çizgili ve çiçek desenli şalların yanı sıra ekoseli atkı modelleri de çok moda. Etnik desenli şallar da yine sokaklarda göreceğimiz modeller arasında. Örgü atkı kullanmak istiyorsanız kalın atkı modelleri çok daha modern ve şık görünmenizi sağlayacaktır. Farklı bağlama stilleriyle de tarzınızı ortaya koyarak değişik tarzlar yaratabilirsiniz.  Özel bir davete gidecek veya akşam dışarı çıkacaksanız düz desenli kalın püsküllü bir şalla hem serin havadan korunabilir hem de sade bir şıklık yaratabilirsiniz.  Renklerden biraz bahsedecek olursak kışın vazgeçilmezleri bordo, camel, vizon ve grinin yanı sıra yeşil ve kiremit rengi şalları görüyoruz.

Şimdi gelin beraber son moda atkı modellerine bakalım, stiliniz ve tarzınız ne olursa olsun galerimizde kendinize uygun bir atkı bulmanız mümkün!

1. Kalın Atkı Modeli

Atkı Modelleri

2. Örgü Farklı Tasarım Atkı Modeli

Örgü Atkı Modelleri

3. Bayan Ekose Atkı Modeli

Bayan Atkı Modelleri

4. Düğmeli Atkı Modeli 2016

Atkı Modelleri 2016

5. Güzel Vizon Atkı Modeli

Atkı Modeli

6.

Atkı Modelleri-6

7.

Atkı Modelleri-7

8.

Atkı Modelleri-8

9.

Atkı Modelleri-9

10.

Atkı Modelleri-10

11.

Atkı Modelleri-11

12.

Atkı Modelleri-12

13.

Atkı Modelleri-13

14.

Atkı Modelleri-14

15.

Atkı Modelleri-15

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN