Kış için Birbirinden Şık Kazak Kombinleri

Reklam:

Kışlık kombinlerin vazgeçilmezleri tabi ki de kazaklardır. Bu sebeple bugün soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak, birbirinden şık kombin önerileriyle karşınızdayız!

Bu sene raflarda gördüğümüz yarım balıkçı yakalı kazalar kış aylarının kurtarıcısı diyebiliriz. Yarım balıkçı kazak modelleri bu sene oldukça moda olacak. Salaş, bol ve düşük omuzlu kazak modelleri ise bu sene de kadınların gözdesi… Salaş kazakları içine gömlek veya dark bluzler giyerek kombinleyerek, hem çok şık hem de rahat bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kışın camel, krem rengi, siyah, bordo gibi renklerin yanı sıra yeşil, gri, kiremit renkleri sıklıkla kullanabilirsiniz.  Bol ve düşük omuzlu kazaklar özellikle genç kadınların en çok tercih ettiği kazak modelleri arasında yer alıyor. Yırtık bir jean, süet topuklu bir bot, salaş ve şık bir kazakla günlük şıklığınızı kolaylıkla yaratabilirsiniz.

Gelin şimdi beraber birbirinden şık ve modern kombin önerilerine bakalım. Galerimizde her kadın kendine uygun parçalar bulabilir ve yeni kombinleri için ilham alabilir!

1. Yeni Trend Kazak Kombini

Kazak Kombinleri

2. Trend Siyah Kazak Kombini

Kazak Kombin

3. Salaş Kazak Kombin Örneği

Kazak Kombin Örnekleri

4. Sokak Stili Kışlık Kazak Kombini

Kışlık Kazak Kombinleri

5. Kış Modası Kazak Kombin

Kış Modası Kazak Kombinleri

6.

Kazak Kombinleri-6

7.

Kazak Kombinleri-7

8.

Kazak Kombinleri-8

9.

Kazak Kombinleri-9

10.

Kazak Kombinleri-10

11.

Kazak Kombinleri-11

12.

Kazak Kombinleri-12

13.

Kazak Kombinleri-13

14.

Kazak Kombinleri-14

15.

Kazak Kombinleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN