Hanımlar için Yeni Trend Uzun Saç Stilleri

Reklam:

2017’yi upuzun saçlarınızla karşılayıp böyle devam ettirmek istiyorsanız, sizler için yabancı hanımların en çok tercih ettiği birbirinden harika uzun saç modellerini bu galeride birleştirdik. Hanımların belki de dış görünümleriyle ilgili en önemli öğesi saç modelleri olsa gerek. Eğer siz de aynı fikirdeyseniz, bu en yeni ve en şık saç stillerine bir göz atmalısınız!
Kısa her kişiye uygun olmuyor, maalesef. Bazen şekil vermekle ilgili sıkıntı yaşayabiliyoruz, ya da sıkılmaktan korkuyoruz. Ama uzun saçlarımızı savurarak gezmek, ferahlamak için basit sade bir topuzla sorunu halletmek varken, kısa saçı tercih eden hanımların sayısı bir hayli az. Bizim size önerebileceğimiz en gözde model ise orta-uzun saç stilleri! Burada bir çok farklı modele erişebileceksiniz. Günlük tercih edebileceğiniz saç stilleri, uzun örgüler, salaş topuzlar, klasik ya da rahat bir çok model sizler için burada. Haydi bir göz atın:

1. Orta Uzun Saç Stili

İşte en güzel saç modellerinden bir tanesi, sarı orta uzunluktaki saçlar bu sezonun trendi gibi görünüyor!

Uzun Saç Stilleri

2. Uzun Saç için Örgü Modeli

Örgüler balyajlı saçta sıradışı ve büyüleyici görünüyor. Tepeden öremeseniz bile, yan örgüyü tercih edebilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

3. Trend Uzun Işıltılı Saç Modeli

Işıltılar bu sezonun vazgeçilmezi! Hiç saçlarınızı boyamadıysanız, bu tarz doğal kahve rengi saçlarınızın üzerine 1-2 ton açık koyu sarı ışıltılar ekleyerek mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Trend Uzun Saç Modelleri

4. Yeni Trend Gri Renk Uzun Saç

Özellikle yabancılar arasında “granny hair” (büyükanne saçı) adında bir akım başladı. Çevremizde de yavaş yavaş yayılmakta olan bu küllü saç renkleri ve gri saç boyaları, gerçekten çok farklı ve harika görünüyor. Eğer tamamıyla farklı bir saç modeli denemek istiyorsanız ve yeterince cesursanız, bu saç rengini kesinlikle denemelisiniz!

Yeni Uzun Saç Stilleri

5. Çok Şık Uzun Saç Modeli

Özel davetler ve günlerde tercih edebileceğiniz, aynı zamanda şık olmak istediğiniz her gün kullanabileceğiniz harika bir uzun saç modeli, yana ayrılmış harika bir saç modeli. Gerçekten çok havalı ve çekici görünmenizi sağlayacak. E tabii bu görünümü tamamlamak için makyaj ve giysi tercihiniz de çok önemli.

Güzel Uzun Saç Modelleri

6.

Trend Uzun Saç Stilleri-6

7.

Trend Uzun Saç Stilleri-7

8.

Trend Uzun Saç Stilleri-8

9.

Trend Uzun Saç Stilleri-9

10.

Trend Uzun Saç Stilleri-10

11.

Trend Uzun Saç Stilleri-11

12.

Trend Uzun Saç Stilleri-12

13.

Trend Uzun Saç Stilleri-13

14.

Trend Uzun Saç Stilleri-14

15.

Trend Uzun Saç Stilleri-15

16.

Trend Uzun Saç Stilleri-16

17.

Trend Uzun Saç Stilleri-17

18.

Trend Uzun Saç Stilleri-18

19.

Trend Uzun Saç Stilleri-19

20.

Trend Uzun Saç Stilleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN