Görür Görmez Bayılacağınız 15 Babet Modeli

Reklam:

Kadınların vazgeçilmez ayakkabısı haline gelen babetlerin en güzel modellerine göz atmaya ne dersiniz? İşte sizin için bir araya getirdiğimiz Görür Görmez Bayılacağınız 15 Babet Modeli!

Babetler sokak ve ofis de dahil her yerde şıklığınızı tamamlayacak  yaz kış vazgeçemediğimiz ayakkabı modellerinden… Babet ayakkabıları, tercihinize göre elbiselerle, şortlar veya pantolonlarla kombinleyebilirsiniz, özellikle yaz aylarında sandaletler kadar çok tercih edilen babet modelleri de hayli çeşitlendi. Her kadın kendizzevkine ve tarzına göre bir babetleri kolayca bulabiliyor. İpli ve bağlamalı babet modelleri hem çok şık hem de günümüzde oldukça popüler. Yine aynı şekilde bilekten bağlamalı babetler de en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Günlük şıklığınızı tamamlamak için ise farklı renklerdeki eğlenceli babet modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ofislerin, mevsimlik kıyafetlerimizin vazgeçilmezi olan babet modellerine gelin beraber bakalım. Siz de kendinize en uygun babet modelini seçerek günlük kombinlerinizi veya ofis şıklığınızı tamamlayabilir, rahat adımlarla da göz kamaştırabilirsiniz!

1. Bilekten Bağlamalı Leopar Babet Ayakkabı Modeli

Babet Ayakkabı Modelleri

2. Süet Babet Ayakkabı Modeli

Babet Ayakkabi Modelleri

3. 2016 Yazının Trendi: Sivri Burun İpli Babet Ayakkabılar

Babet Ayakkabı Modelleri 2013

4. İpli Bordo Babet Ayakkabı Modeli

Ayakkabı Modelleri Babet

5. Şık Taşlı Babet Ayakkabı Modeli

6.

 Babet Ayakkabı Modelleri-6

7.

 Babet Ayakkabı Modelleri-7

8.

 Babet Ayakkabı Modelleri-8

9.

 Babet Ayakkabı Modelleri-9

10.

 Babet Ayakkabı Modelleri-10

11.

 Babet Ayakkabı Modelleri-11

12.

 Babet Ayakkabı Modelleri-12

13.

 Babet Ayakkabı Modelleri-13

14.

 Babet Ayakkabı Modelleri-14

15.

 Babet Ayakkabı Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN