Görmeniz Gereken Harika Sandalet Modelleri

Reklam:

Yaza günler kala, birbirinden şık sandalet modellerine göz atmaya ne dersiniz? Sıcak hava etkisini yavaş yavaş göstermeye başladı mont ve paltolar yerini ince hırka ve ceketlere bıraktı bile peki yazın trendleri nasıl olacak?

Sandaletler yazın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sandalet seçerken kombininize uygunluğu ve şıklığının yanı sıra konforlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Sandaletler genellikle düz tabanlı olduğu için tabanının yürüyüşe ve ayağınıza uygun olduğundan emin olmalısınız, numara olarak ise normal ayakkabı numaranızdan yarım veya 1 numara büyük olarak dışarı taşmaları önleyebilirsiniz.

Gelelim sandalet modellerine, ipli ve bağcıklı düz taban sandaletler bu sene de revaçta olacak. Bantlı sandaletler ise yine yazın günlük şıklığınızı tamamlayacak parçalar arasında yer alıyor. Sandalet rengi olarak koyu kahve ve taba renklerini tercih edebileceğiniz gibi siyah, kırmızı, bordo veya dilediğiniz başka bir rengi tercih edebilirsiniz. Eğer çok yürüyecekseniz, ayaklarınız şiş olduğunda ipli sandaletler yerine kalın bantlı sandaletleri tercih etmeniz oldukça iyi olacaktır bizden söylemesi.

1. Bağcıklı Sandalet Modeli

Sandalet Modelleri

2. Bayan Parmak Arası Sandalet Modeli

Bayan Sandalet Modelleri

3. Çok Rahat Sandalet Modeli Bayan

Sandalet Modelleri Bayan

4. Sandalet Modeli 2017

Sandalet Modelleri 2017

5. 2017 Bağcıklı Sandalet Modeli

2017 Sandalet Modelleri

6.

Sandalet Modelleri-6

7.

Sandalet Modelleri-7

8.

Sandalet Modelleri-8

9.

Sandalet Modelleri-9

10.

Sandalet Modelleri-10

11.

Sandalet Modelleri-11

12.

Sandalet Modelleri-12

13.

Sandalet Modelleri-13

14.

Sandalet Modelleri-14

15.

Sandalet Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN