Görmek İsteyeceğiniz En Güzel Uzun Abiye Modelleri

Reklam:

Düğün ve davetlerde şık görünmeyi kim istemez? Abiye modeli seçmek belki de kadınların en çok zorlandığı kıyafet seçimleri arasındadır. Elbisenizin hem vücut tipinize yakışması, hem renginin teniniz ve makyajınızla uyum içinde olması hem de demode olmaması gerekir. Bunun için de sezonun en trend elbise modellerini takip etmekte fayda var.

Düğün ve davetlerde giyebileceğiniz çok çeşitli abiye modellerini piyasada bulmak artık çok kolay. Abiye elbisenin modeli kadar materyali ve kumaşı da oldukça önemlidir. Balık elbiselerde genellikle dantel ve saten gibi kumaşlar kullanılır. Balık elbiseler kadınsı vücut hatlarınızı ortaya çıkarırken hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Tül abiye elbiseler de artık çok modern ve şık… Özellikle fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız belden büzgülü ve uçuş uçuş bir abiye modeli seçmek tüm kusurlarınızı kapatacaktır. Tek bir materyal yerine birden fazla materyalin kullanıldığı elbiseler de oldukça şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Şık ve iddialı görünmek için dekolteden kaçınmamanız gerekiyor… Bu ister abartıdan uzak göğüs veya sırt dekoltesi olabilir veya derin bir yırtmaç olabilir. Elbiseniz çok fazla detay içeriyorsa ayakkabı ve aksesuarlarınızda sadelikten yana olmanız akıllıca bir hamle olacaktır.

Uzun lafın kısası size en çok yakıştığını düşündüğünüz elbise modeli sizin için en doğru seçim olacaktır.  Gelin şimdi beraber galerimizde bir araya getirdiğimiz en şık abiye modellerine beraber bakalım!

1. Uzun Tüllü Abiye Modeli

Uzun Abiye Modelleri

2. Uzun Taşlı Abiye Elbise

Uzun Abiye Elbise Modelleri

3. Işıltılı Uzun Abiye Elbise Modeli

Uzun Abiye Elbise Modelleri

4. Sırtı Açık Abiye Modeli

Abiye Modelleri Uzun

5. 2016 Yırtmaçlı Uzun Abiye Modeli

2016 Uzun Abiye Modelleri

6.

Uzun Abiye Modelleri-6

7.

Uzun Abiye Modelleri-7

8.

Uzun Abiye Modelleri-8

9.

Uzun Abiye Modelleri-9

10.

Uzun Abiye Modelleri-10

11.

Uzun Abiye Modelleri-11

12.

Uzun Abiye Modelleri-12

13.

Uzun Abiye Modelleri-13

14.

Uzun Abiye Modelleri-14

15.

Uzun Abiye Modelleri-15

16.

Uzun Abiye Modelleri-16

17.

Uzun Abiye Modelleri-17

18.

Uzun Abiye Modelleri-18

19.

Uzun Abiye Modelleri-19

20.

Uzun Abiye Modelleri-20

Kaydet

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN