Görmek İsteyeceğiniz En Güzel Abiye Elbiseler

Reklam:

Baharın gelmesiyle düğün ve davet sezonu açılmış bulunuyor. Siz de bir davette bütün gözlerin üstünüzde olmasını ve şıklığınızla göz doldurmayı istemez miydiniz? Eğer öyleyse galerimizdeki abiye elbiseleri tam size göre!

Öncelikle nasıl bir davet gittiğinize göre giyinmeniz çok önemli. Eğer bir kır düğününe gidiyorsanız uçuş uçuş tüllü elbiseler ve sade dantelli abiye kıyafetler iyi bir tercih olacaktır. Pullu işlemeli ve parlak abiye modelleri kapalı alan düğünlerine saklamanızı öneririz. Genç kızlar düğünlerde yaşlarına uygun kısa ve kloş etekli elbise modelleriyle hem şık hem de güzel görünebilirler. Eğer nikaha veya akşam kokteyl veya davete gidecekseniz yine kısa elbise modelleri hem modern he de şık görünmenizi sağlayacaktır.

İşte karşınızda birbirinden şık ve güzel abiye modelleri! Siz de tarzınıza en uygun elbiseyi seçin ve girdiğiniz her ortamda şıklığınızı konuşturun!

1. Abiye Elbise

Abiye Elbiseler

2. Abiye Elbise Modeli

Abiye Elbise Modeli

3. Abiye Elbise Stili

Abiye Elbise Stilleri

4. Abiye Elbise Önerisi

Abiye Elbise Önerileri

5. Abiye Elbise Fikri

Abiye Elbise Fikirleri

6.

Abiye Elbiseler-6

7.

Abiye Elbiseler-7

8.

Abiye Elbiseler-8

9.

Abiye Elbiseler-9

10.

Abiye Elbiseler-10

11.

Abiye Elbiseler-11

12.

Abiye Elbiseler-12

13.

Abiye Elbiseler-13

14.

Abiye Elbiseler-14

15.

Abiye Elbiseler-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN