Farklı ve Modern Şal Önerileri

Reklam:

Şal kadınların ister kış ister bahar aylarında olsun en çok kullandığı aksesuarlar arasında… Günümüzde şal denilince aklımıza ilk olarak teyzelerimizin omzuna attığı şallar gelmiyor dolayısıyla. Kışın sizi soğuktan koruyan kalın şal modellerinin yanı sıra ince ve şık şal modellerini de farklı desen ve kumaşlarda bulmak mümkün.

Ekoseli ve geometrik desenli şallar bu sene oldukça moda, içinde pek çok renk olduğu için de farklı kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. İnce şallarda ise daha çok soyut desenler ve çiçekli desenleri görüyoruz.  Bahar aylarında akşamları serin olduğunda ince bir ceket veya trençkot ile kalın bir şalı kombinleyerek serin havadan kendini koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra çok şık ince ipek bir şalla kombininize şıklık katabilirsiniz. Eğer düz renkli bir kombin yaptıysanız desenli şalları tercih edebilir, desenli ve renkli kombininizi ise sade ve düz bir şal ile mükemmel hale getirebilirsiniz. Boynunuza takacağınız üçgen bir şal da sizi hem şık hem de modern bir görüntüye kavuşturacaktır.

Lafı daha fazla uzatmadan gelin şimdi beraber birbirinden güzel şal modelleri ve ne tür kombinler yapabileceğine bakalım:

1. Kareli Şal için Kombin Önerisi

Modern Şal Önerileri

2. Desenli Şal Stili

Şal Önerileri

3. Şal-Eşarp Modeli

Şal Modeli

4. Güzel Sade Şal Modeli

Güzel Şal Modeli

5. Modern Yeni Şal Modeli

Yeni Şal Modelleri

6.

Modern Şal Önerileri-6

7.

Modern Şal Önerileri-7

8.

Modern Şal Önerileri-8

9.

Modern Şal Önerileri-9

10.

Modern Şal Önerileri-10

11.

Modern Şal Önerileri-11

12.

Modern Şal Önerileri-12

13.

Modern Şal Önerileri-13

14.

Modern Şal Önerileri-14

15.

Modern Şal Önerileri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN