Farklı Bir Atmosfer için Salon Dekorasyon Önerileri

Reklam:

Salon, evimizde belki de en çok dikkat ettiğimiz ve şık görünmesini istediğimiz yerlerdendir. Misafirlerinizi ağırladığınız, dinlenmek için oturduğunuz salonunuzu zevkinize göre dekore etmek sandığınız kadar zor değil!

Eğer istediğinizden küçük bir salonunuz varsa genel olarak açık renkli duvarlar ve perdelerle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca salonunuza kolaycağınız büyük aynalar ve geniş penceler de salonunuzun daha büyük görünmesini sağlar. Salonunuzu dekore ederken dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta var. Özellikle tarzınıza ve amacına uygun aksesuar ve mobilyalar seçmeniz gerekiyor. Örneğin klasik stilden hoşlanıyorsanız ahşam masa ve sandalyeler, klasik koltuk modelleri ve kırlentleri tercih edebilirsiniz. Daha enerjik ve canlı bir dekorasyon istiyorsanız modern koltuk modelleri ve aksesuarları araştırmanızda fayda var. Bir kaç tarz ve rengi bir araya getirerek de modern ve sıcak bir salon görüntüsü yakalayabilirsiniz. Eğer sıcak ve güzel bir salon dekore etmek istiyorsanız aksesuarlar sandığından çok daha büyük bir etki sağlar. Aksesuarlar için raf ve sehpahaları kullanabilirsiniz.

1. Harika Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

2. Salon için Duvar Dekorasyon Örneği

Salon Dekorasyon

3. Çok Şık Raf Modeli

Salon Dekorasyon Modelleri

4. Salon için Koltuk Arkası Dekoru

Salon Dekorları

5. Modern Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu Örnekleri

6.

Salon Dekorasyon Önerileri-6

7.

Salon Dekorasyon Önerileri-7

8.

Salon Dekorasyon Önerileri-8

9.

Salon Dekorasyon Önerileri-9

10.

Salon Dekorasyon Önerileri-10

11.

Salon Dekorasyon Önerileri-11

12.

Salon Dekorasyon Önerileri-12

13.

Salon Dekorasyon Önerileri-13

14.

Salon Dekorasyon Önerileri-14

15.

Salon Dekorasyon Önerileri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN