Fark Yaratacak Jean Kombinleri

Reklam:

Eylül aynın gelmesiyle ilkbahar-yaz trendleri yerini yavaş yavaş sonbahar-kış kombinlerine bırakmaya başladı. Her mevsim hepimizin sıkça giydiği bir parça varsa o da jean’lerdir, özellikle kış ve bahar aylarının vazgeçilmezi olan jean’leri yeni sezonda nasıl kombinleyebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız galerimize göz atmayı unutmayın!

Kot pantolon denilince aklımıza salaş günlük şıklık gelse de, jeanleri farklı kombinler yaparak farklı durumlar için kullanmanız mümkün. Salaş bir bluz ve spor ayakkabılarla kombinleyeceğiniz “mom jean“ler ile salaş bir sokak stili yarapabileceğinz gibi, dar bir jean’i stiletto ve uçuk mavi bir gömlekle kombinleyerek modern bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Jean kombinlerini akşam için şıklaştırmak istiyorsanız, ince bantlı topuklu ayakkabılar harika bir seçenek olacaktır. Kış aylarına doğru botlarla kombinlemek istediğiniz kot pantolonun paçalarını kıvırarak salaş bir kazakla kombinleyebilirsiniz, böylelikle modern ve şık bir görünüme kavuşursunuz.

 

1. Günlük Jean Kombini

Jean Kombinleri

2. Siyah Jean ve Kısa Mont Kombini

Jean Kombin

3. Sade Jean T-shirt Kombini

Jean Kombin Önerileri

4. Yüksek Bel Jean Kombin

Jean Kombin Fikirleri

5. Günlük Sade Jean Kombini

Jean Kombinler 2017

6.

Jean Kombinleri-6

7.

Jean Kombinleri-7

8.

Jean Kombinleri-8

9.

Jean Kombinleri-9

10.

Jean Kombinleri-10

11.

Jean Kombinleri-11

12.

Jean Kombinleri-12

13.

Jean Kombinleri-13

14.

Jean Kombinleri-14

15.

Jean Kombinleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN