En Zarif İnci Kolye Modelleri ve Fikirleri

Reklam:

İnci kolye geçmişte klasik giyim tarzıyla bir arada kullanılan şık ve zarif bir takı idi ancak günümüzde pek çok farklı kombinle inci kolyeleri kullanmak mümkün. Bu sene sıklıkla gördüğümüz inci kolyeler önümüzdeki sezon da hayli popüler olacak gibi duruyor. Önceden daha klasik modelleriyle gördüğümüz inci aksesuarların kadınların artan rağbetiyle beraber çok farklı ve çeşitli modellerini görmeye başladık. İnci kolyeleri düğün davet gibi özel günlerdeki elbiselerinizin yanı sıra günlük şıklığınızı tamamlamak için de kullanabilirsiniz. Beyaz bir bluz veya gömleğin üzerine takacağınız zincirli ve tek incili kolye modelleri hem zarif hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Büyük incilerden oluşan bir tasma veya kolyeyi siyah straplez uzun bir elbiseyle takarak hem ince ve zarif boynunuzu ön plana çıkarabilir hem de siyahın üzerinde inci kolyenizin kendini belli etmesini sağlayabilirsiniz.

İnci kolye artık sadece abiye elbiseler ve formal kıyafetlerle takılan bir aksesuar olmaktan çıktı! İster günlük şıklığınızı tamamlayacak ister özel günler takabileceğiniz en güzel inci kolye modellerini galerimizde bulacaksınız!

1. Çok Zarif İnci Kolye Modeli

İnci Kolye Modelleri

2. Sıralı İnci Kolye

inci-kolye3. Kat Kat İncili Kolye Örneği

İncili Kolye

4. Güzel İncili Kolye Modeli

İncili Kolye Modelleri

5. İnci Kolye Tasarımı

İnci Kolye Tasarımları

6.

İnci Kolye Modelleri-6

7.

İnci Kolye Modelleri-7

8.

İnci Kolye Modelleri-8

9.

İnci Kolye Modelleri-9

10.

İnci Kolye Modelleri-10

11.

İnci Kolye Modelleri-11

12.

İnci Kolye Modelleri-12

13.

İnci Kolye Modelleri-13

14.

İnci Kolye Modelleri-14

15.

İnci Kolye Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN