En Yüksek Topuklu Ayakkabılar

Reklam:

Hangi kadına sorsanız; yeterince ayakkabısı yoktur. Buna yüzlerce ayakkabısı olan kadınlar da dahil! Kadınların en büyük tutkusu ayakkabılar, her zaman daha yeni bir modelin ve trendin çıkması nedeniyle asla bir kadına yetmez. Özellikle yüksek topuklu ayakkabılar, onları giymeyen ya da tarzına uymayan kadınların bile hayran oldukları bir ayakkabı modelidir. Sezonun trend modelleri arasından seçtiğimiz; en yüksek ve en moda topuklu ayakkabı modelleri sayesinde bu tutkunuz konusunda ilham alabilirsiniz.

1. Kontrast renkler bir arada kullanıldığında, biraz da modelle ilgili olsa da her zaman modern bir hava yaratır. Topuklu ayakkabılarınızda siyah-beyaz gibi alışılmış tonları kullanabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılarınızda siyah-beyaz gibi alışılmış tonları kullanabilirsiniz...

2. Troklar ve püsküller, sezonun ayakkabı trendlerinin hepsinde yerini almış durumda.

Troklar ve püsküller, sezonun ayakkabı trendlerinin hepsinde...

3. Sadece taşlardan oluşan bir ayakkabıyı dümdüz bir elbisede kullanarak harikalar yaratabileceğiniz gibi; gelinliğinizin altında bile tercih edebilirsiniz!

Sadece taşlardan oluşan bir ayakkabı...

4. Yanar döner tonlar, dikkat çekici modeller sayesinde ayakkabı aşkınız daha da çoğalacak!

Yanar döner tonlar, dikkat çekici modeller...

5. Parlak mavi tonları bu sene çok moda. Topuklu ayakkabılarınızda bu trendi tercih edebilirsiniz.

Parlak mavi tonları bu sene çok moda...

6. Kırmızı tabanlı siyah ayakkabılar artık klasikleşmiş olsa da; her zaman tercih edilen feminen modellerin başında geliyor.

Kırmızı tabanlı siyah ayakkabılar...

7. Troklu botlar kış trendinde yerini almışken, troklu dolgu topuk modeller de klasik abiyelerden sıkılmış kadınlar için bir alternatif olarak geliyor.

Troklu dolgu topuk modeller de klasik abiyelerden sıkılmış kadınlar için bir alternatif...

8. ‘Taş olmadan abiye olmaz.’ diyorsanız; özel günlerde, abiye kıyafetleriniz altına taşlı bir model tercih edebilirsiniz.

Abiye kıyafetleriniz altına taşlı bir model tercih edebilirsiniz...

9. Farklı topuk tasarımları trendine uygun olan bir model sayesinde, modern ve trend bir hava yakalabilirsiniz. Bu model gibi harika bir topuğu ve renkleri olan ayakkabıları kim istemez!

Harika bir topuğu ve renkleri olan ayakkabıları kim istemez...

10. Topuk detayından sonra karşımıza çıkan diğer trend ise desenli taban modası. Düz renkli ve modelli bir ayakkabı, tabanı sayesinde harikalar yaratabilir.

Topuk detayından sonra karşımıza çıkan diğer trend ise desenli taban modası...

11. Sırf iplerden oluşan yüksek topuklu ayakkabılar, her zaman seksi bir görünüm için ideal olmuştur.

Sırf iplerden oluşan yüksek topuklu ayakkabılar...

12. Siyah ayakkabılar üzerinde yer alan kırmızı ya da pembe gibi detaylar, feminen bir hava yaratır ve sıkıcı modellere renk katar.

Siyah ayakkabılar üzerinde yer alan kırmızı ya da pembe detaylar...

13. Bilekten kayışlı ayakkabı modelleri trendler arasında yerini alıyor. Özellikle ince ve uzun bacaklı bayanlara tercih edilen bu modeller de hoş ayakkabılardan…

Bilekten kayışlı ayakkabı modelleri trendler arasında yerini alıyor...

14. Alışılmışın dışında topuk formları sayesinde birbirinden göz alıcı ve modern ayakkabı modellerini kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Alışılmışın dışında topuk formları sayesinde birbirinden göz alıcı ve modern ayakkabı modelleri...

15. Şeker gibi pastel tonları tercih ederseniz; hem şirin, hem seksi olabileceğiniz kombinler yaratabilirsiniz.

Şeker gibi pastel tonları...

16. Sırf taş, payet, inci, pul gibi abartılı ama güzel duran ayakkabı modelleri de yine çok moda. Dümdüz bir kıyafetin altında bu tarz bir ayakkabı kullanarak başka hiçbir takıya ihtiyaç duymayacaksınız.

Sırf taş, payet, inci, pul gibi abartılı ama güzel duran ayakkabı modelleri...

17. Dizinize kadar bağlamalı bir ayakkabı modelinden daha seksi duracak bir model bulamazsınız! Özellikle siyah ve altın uyumunu da göz önünde bulundurursak…

Dizinize kadar bağlamalı bir ayakkabı modeli...

18. Işıltılar, her zaman göz kamaştırsalar da; bu sezonun trendleri arasında bütün metalik tonların, parıltılı desenlerin ve taşların büyük bir yeri var diyebiliriz. Hepsini içinde barındıran bir ayakkabıyla işinizi garantiye alabilirsiniz.

Bu sezonun trendleri arasında bütün metalik tonların, parıltılı desenlerin ve taşların büyük bir yeri var...

19. İncecik bantlarıyla neredeyse yok gibi duran topuklu ayakkabı modelleri, kibar ayaklara sahip bayanlar için en ideal ayakkabı modeli olacaktır. Minimalist bir tarz için düz, siyah bir elbisenin altına böyle bir ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

İncecik bantlarıyla neredeyse yok gibi duran topuklu ayakkabı modelleri...

20. Neonlar, metalik tonlardan sonra kullanılabilecek en hareketli ve dikkat çekici ton diyebiliriz. Yazın en favori tonları olan neonlar bu kış da kullanılabilecek.

Neonlar, metalik tonlardan sonra kullanılabilecek en hareketli ve dikkat çekici ton diyebiliriz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN