En Yeni Perde Modelleri

Reklam:

Peredeler, evinizindeki en önemli aksesuarlardır Bu yüzden En Yeni Perde Modelleri‘ni sizin için bir araya topladık. Ferah bir ev ve yaşam alanına ihtiyaç duyuyor, sade ve klasik bir tarz tercih ediyor veya canlı ve kıpır kıpır renk ve desenlerde hoşlanıyor olabilirsiniz. Ancak öncelikle hangi oda için perde seçtiğinizin de oldukça önemli olduğunu bilmeniz gerekiyor. Örneğin eğer açık tonda duvarlara sahip bir salonunuz ve klasik mobilyalarınız varsa çiçekli veya düz perde modelleri veya storlar tercih edebilirsiniz. İyi bir uyku için yatak odası perdelerinizi ise koyu renkli veya kalın kumaş perdelerden seçmek akıllıca olacaktır. Galerimizdeki ilk görsel de göreceğiniz üzere perdenizin renklerini koltuk takımınız ve duvar kağıdınızla uyumlu renk ve desenlerde seçmek şık bir sonuca ulaşmanızı sağlar. Mutfak perdesi için ise şık ama sade bir perde modeli seçmek akıllıca olacaktır.  Odanıza şıklık ve renk katmak istiyorsanız canlı ve desenli perde modellerini de tercih edebilirsiniz. Düz desensiz bir tülü kalın ve renkli kumaştan bir perdeyle bir arada kullanarak hem klasik hem de tarz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Sizlere örnek oluşturabilecek ve yeni fikirler edinmenizi sağlayacak bu harika perde modellerine bir göz atın ve kendi evinizin tarzınızı belirleyin!

 

1. Salon Perde Modeli Önerisi

Salon Perde Modelleri

2. Mutfak Perdesi Modeli

Mutfak Perde Modelleri

3. Şık Perde Modeli

Perde Modelleri

4. Çiçekli Perde Modeli

Çiçekli Perde Modelleri

5. Desenli Perde Modeli

Stor Perde Modelleri

6.

Perde Modelleri-6

7.

Perde Modelleri-7

8.

Perde Modelleri-8

9.

Perde Modelleri-9

10.

Perde Modelleri-10

11.

Perde Modelleri-11

12.

Perde Modelleri-12

13.

Perde Modelleri-13

14.

Perde Modelleri-14

15.

Perde Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN