En Şık Furla Çanta Modelleri

Reklam:

Bayanların ayakkabı ve çanta aşkı, her zaman devam edecek bir durumdur. Bir kadının tarzını belli eden en dikkat çekici ayrıntı olan çantalar, bu yılın modası içinde farklı alternatiflere sahip. Eğer kaliteli, farklı ve uzun süre dayanacak bir çanta arıyorsanız; İtalyan şıklığını dolabınıza getirecek Furla’nın koleksiyonunda kendinize göre bir model bulabilirsiniz çünkü; Furla evrensel yapısıyla herkesin beğenebileceği ve birçok farklı tarza, kültüre, beğeniye hitap eden modeller üretmenin peşinde olan bir marka…
Sezonun trend detaylarına, desen ve renklerine sahip olan yüzlerce model arasında tarzınıza, beğenilerinize ve bütçenize uyabilecek, kalitesinden ödün vermeyen bir çantaya mutlaka rastlayabilirsiniz. İşte bu yılın trend Furla çanta modelleri

1. Furla’nın kendinden en çok söz ettiren modeli Candy Bag’ler. Şeffaf plastikten üretilen, rengarenk modeller sayesinde farkınızı hemen belli edeceğinizden eminiz.

Furla'nın kendinden en çok söz ettiren modeli Candy Bag'ler...

2. Zincir saplı, sert çanta modelleri bu yıl yeniden çok moda! Klasik yapısı ve farklı havasıyla bu çanta modelini de tercih edebilirsiniz.

Zincir saplı, sert çanta modelleri bu yıl yeniden çok moda...

3. Bu yıl kürklerin de trend olduğunu biliyorsunuzdur. Bu trendi çantanızda da kullanabilir, trend bir detay yakalayabilirsiniz. Markanın kürk detaylı çanta modelleri kışa çok uygun görünüyor.

Markanın kürk detaylı çanta modelleri kışa çok uygun görünüyor.

4. Farklı renklere sahip olan Candy Bag’ler, ayrıca farklı desenlerde de karşımıza çıkıyor. Bu siyah beyaz uyumunu taşıyan çanta modeli gibi…

Farklı renklere sahip olan Candy Bag'ler...

5. Klasik tarzınızı hafif modern ayrıntılarla pekiştirmek isterseniz; gri ve siyah tonlarındaki bu klasik çanta modeli sizin için ideal olacaktır.

Klasik tarzınızı hafif modern ayrıntılarla pekiştirmek isterseniz...

6. Orijinal renklerinin dışında farklı renklere sahip olan deri çantalar, bu yıla damgasını vuracağa benziyor.

Orijinal renklerinin dışında farklı renklere sahip olan deri çantalar...

7. Markalı çantaları kullanan bayanlar bilirler; genelde bir modelin farklı boyutları üretilir. Bu yıl her modelin en küçük boyunu tercih etmeye bakın çünkü küçük el çantaları çok moda!

Markalı çantaları kullanan bayanlar bilirler; genelde bir modelin farklı boyutları üretilir...

8. Modern kesimli çantalar, her zaman klasik kombinlerde hoş bir hava yaratır; unutmayın. Furla’nın birçok modelinde bu kesimi bulabilirsiniz.

Modern kesimli çantalar...

9. Pastel tonlardaki Candy Bag’ler, özellikle yaz kullanımı açısından çok renkli ve farklı bir aksesuar olacaktır.

Pastel tonlardaki Candy Bag'ler...

10. Tüy çanta modelleri, kış soğuğunda sıcak ve trend bir görünüm için uygun olacaktır. Farklı tonlardaki modellerse tarzınızı herkese gösterecektir.

Tüy çanta modelleri, kış soğuğunda sıcak ve trend bir görünüm için uygun olacaktır...

11. Her şeye rağmen siyah deriden vazgeçemiyorsanız; her zaman kullanabileceğiniz siyah, düz modelleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle farklı detaylara sahip olan bu model gibi birçok siyah çantayı Furla’da bulabilirsiniz.

Her şeye rağmen siyah deriden vazgeçemiyorsanız...

12. Son zamanlarda çanta modellerinde de trend olan farklı desenler ve baskılar, el çantası modellerinde şık bir detay oluşturarak; özel kombinlerinize farklılık katacaktır.

Son zamanlarda çanta modellerinde de trend olan farklı desenler ve baskılar...

13. Minimalist tasarımlar, kıyafetlerden dekorasyona, hatta aksesuarlara kadar her alanda kendini gösteriyor. Az detay her zaman daha şıktır; çantalarınızda da modern havalı minimalist tasarımları tercih edebilirsiniz.

çantalarınızda da modern havalı minimalist tasarımları tercih edebilirsiniz...

14. Farklı tonlardan oluşan günlük çanta modelleri, rahat kullanımı ve geniş hacmiyle kurtarıcınız olacaktır.

Farklı tonlardan oluşan günlük çanta modelleri...

15. Deri çantalarınızda dikkat çekici renkleri tercih etmekten çekinmeyin. Bu yıl moda olan birçok rengi çantalarınızda tercih edebilirsiniz.

Deri çantalarınızda dikkat çekici renkleri tercih etmekten çekinmeyin...

16. Siyah, mor ve altın gibi birbiriyle uyum içinde olan, anlamlı tonların bir arada bulunduğu çanta modelleri, her zaman kaliteli ve şık duracaktır.

Siyah, mor ve altın gibi birbiriyle uyum içinde olan, anlamlı tonların bir arada bulunduğu çanta modelleri...

17. Bu kışın rengi mavi; özellikle deri parçalarda çok karşımıza çıkacak. Mavi deriden bir çanta modeli, herkesin dikkatini çekecek bir detay oluşturacaktır.

Bu kışın rengi mavi; özellikle deri parçalarda çok karşımıza çıkacak...

18. Bu yılın bir diğer trendi olan hayvan desenleri, farklı tonlarla çantanızı renklendirecek ve size bambaşka bir hava katacaktır.

Bu yılın bir diğer trendi olan hayvan desenleri...

19. Artık çantaların içi dışı bir! Şeffaf Candy Bag modelleri sayesinde modern bir hava yakalarken; çantanızda ne olduğunu da herkese göstereceksiniz!

 Artık çantaların içi dışı bir!...

20. Siyah bir çantanın modası hiçbir zaman geçmez. Tabi o kadar uzun kullanabilmeniz için, kalitesinden ödün vermeyen bir markanın çantasını tercih etmeniz gerekir; Furla’nın siyah çanta modelleri gibi…

Siyah bir çantanın modası hiçbir zaman geçmez...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN