En Popüler Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Reklam:

Mutfak evinizde en çok vakit geçirdiğiniz, temiz ve düzenli olmasını istediğiniz bölümse galerimiz sizi çok mutlu edecek! Çünkü bugünkü yazımızda mutfak için birbirinden güzel dekorasyon önerinden bahsedeceğiz.

Daha temiz ve ferah durması için mutfaklarda tercih edilen tarz genellikle açık ve pastel renklerdir. özellikle duvarlarda açık renk kullanmak mutfağınızın çok daha geniş ve ferah görünmesini sağlar. Ancak mutfağınızda canlı renkler kullanarak daha sıcak ve samimi bir ortam da yaratabilirsiniz. Modern ve şık bir mutfak genellikle beyaz tonlarda dolaplar ahşap bir masa ve şık sandalyelerden oluşur. Perde olarak tercihiniz her zaman için küçük mutfak perdelerinden yana kullanmalısınız. Mutfağın ışıklandırması da oldukça önemlidir eğer yeterince güneş almıyorsa özellikle yemek yaparken rahat etmek için ışıklandırmayı ihmal etmemelisiniz. Mutfağın olmazsa olması fırın, aspiratör ve buzdolabının aynı renkte olmasına dikkat ederek şık bir mutfak görüntüsü oluşturabilirsiniz. Mutfak raflarının dekoratif olmasının yanı sıra işlevsel olmasına da dikkat etmelisiniz. Derli toplu bir mutfakta yemek yapmak sandığınızdan daha eğlenceli olacaktır. Mutfakta farklı bir hava yakalamak için bir rafı galerimizden ilham alarak dekoratif ürünlerle ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

1. Mutfak Dekorasyon Örneği

Mutfak Dekorasyon

2. Şık ve Beyaz Mutfak Dekorasyon Fikri

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

3. Modern Mutfak Dekorasyon Modeli

Mutfak Dekorasyon Modelleri

4. Önce vs Sonra Mutfak Dekorasyonu Önerisi

Mutfak Dekorasyonu Önerisi

5. Ahşap Mutfak Dekorasyon Örneği

Mutfak Dekorasyon Örneği

6. Dekorasyon Önerisi

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-6

7. Küçük Ayrıntılar

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-7

8. Modern Tasarımlar

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-8

9.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-9

10.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-10

11.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-11

12.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-12

13.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-13

14.

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-14

15. Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dekorasyon Örnekleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN