En Havalı Bayan Bot Modelleri

Reklam:

Yeni yıl yaklaşırken senenin en tarz bot modellerine bakmaya ne dersiniz? Galerimizde her zevke ve tarza uygun ayakkabı modellerini bulabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Öncelikle söylememiz gerekiyor ki bu kış bot modelleri bir hayli çeşitlendi. Bu sezon deri ve süet materyalin yanı sıra kumaş ve kadife bot modellerini bir hayli fazla göreceğiz. Küt burunlu, kalın topuklu bot modelleri senenin trendleri arasında yerini alıyor. Özellikle kadife ve desenli botlar tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Düz taban ve tokalı deri bot modelleri ise geçen sene olduğu gibi bu sene de çok moda. Özellikle genç bayanların beğeneceği bu pencereli bot modelleri de çok soğuk olmayan havalarda şıklığınızı tamamlayacaktır. Topuklu bot modellerinden hoşlanmıyorsanız camel ve sarı botları günlük kombinlerinizde rahatlıkla  kullanabilirsiniz. Postal tipi bot modelleri ve dolgu topuklu modeller de genç kızların oldukça fazla tercih ettiği bot modeller arasında.   Kışın bir davete gidiyorsanız ve dışarısı buz gibiyse tercihiniz elbette ki ince topuklu bir bootie olmalı, bootieler oldukça şık bir o kadar da tarz bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

1. Bayan Topuklu Bot Modeli

2. 2016 Çiçekli Bot Modeli

2016 Bot Modelleri

3. Rahat Kışlık Bot Modeli

Kışlık Bot Modelleri

4. En popüler Bot Ayakkabı Modeli

Bot Ayakkabı Modelleri

5. Kadın Alçak Topuklu Bot Modeli

Kadın Bot Modelleri

6.

Bayan Bot Modelleri-6

7.

Bayan Bot Modelleri-7

8.

Bayan Bot Modelleri-8

9.

Bayan Bot Modelleri-9

10.

Bayan Bot Modelleri-10

11.

Bayan Bot Modelleri-11

12.

Bayan Bot Modelleri-12

13.

14.

Bayan Bot Modelleri-14

15.

Bayan Bot Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN