Her Tarza Uygun Topuklu Bot Modelleri

Reklam:

Sonbaharın gelmesiyle yağmurlar başladı ve sonbahar kombinlerinin vazgeçilmezi trençkotlar ve botlar dolaplardan çıktı! Biz de sizin için En Güzel Topuklu Bot Modelleri‘ni bir araya getirdik!

Havanın soğumaya başlamasıyla sandalet ve terlikler yerini bot ve çizmelere bırakmaya başladı bile! Bu sene de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi topuklu bot modelleri bir hayli moda. Özellikle pencereli bot modelleri ister topuklu ister topuksuz olsun hem çok şık hem de çok popüler bir parça. Bu tarz botları, kotlar ve taytlarla olduğu gibi eteklerle güzel bir biçimde kombinlenebilir. Eğer özel bir gün için hazırlanıyorsanız ince topuklu ve sivri burunlu bir bot ile oldukça zarif ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Eğer sade ve bohem tarzdan hoşlanıyorsanız püsküllü ve süet bot modellerini tercih edebilirsiniz. “Ben her daim gittiğim yerde ilgi çekmek istiyorum” diyen hanımlar içinse, bağcıklı platform topuklu botlar da uygun bir seçenek olacaktır. Botlarınızda siyah ve kahverengi renginin dışında sonbahara uygun olan bordo, camel ve vizon renklerini tercih edebilirsiniz. Kalın topuklu bot modelleri hem şık hem de spor bir görünüme kavuşmak için ideal! Haydi gelin beraber sezonun en güzel topuklu bot modellerine beraber bakalım, siz de galerimizden ilham alarak kombinlerinizi en şık bot modelleriyle tamamlayın!

 

1. Püsküllü Süet Bot Modeli

2. İnce Topuklu Şık Bot Modeli

Topuklu Bot Modeli

3. Zarif Topuklu Bot Modeli

5036131040_1_1_3

4. Bayan Platform Topuk Bot Modeli

Bayan Dolgu Topuk Bot Modelleri

5. Siyah Deri Bot Modeli

6.

Topuklu Bot Modelleri-6

7.

Topuklu Bot Modelleri-7

8.

Topuklu Bot Modelleri-8

9.

Topuklu Bot Modelleri-9

10.

Topuklu Bot Modelleri-10

11.

12.

Topuklu Bot Modelleri-12

13.

Topuklu Bot Modelleri-13

14.

Topuklu Bot Modelleri-14

15.

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN