En Güzel Platform Ayakkabılar

Reklam:

Topuklu ayakkabılar bir tutkudur diyebiliriz. Kadınların vazgeçilmezi, özel günlerin en şık aksesuarları, kombinlerin en güzel tamamlayıcısı olan topuklu ayakkabılardan en femineni; platform topuklu ayakkabılardır. Birbirinden güzel, moda ve trend platform ayakkabı modellerine göz atarak, tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

1. Altın ve zincir detaylar, bu senenin modasında büyük bir yer kaplıyor. Siyah üzerinde olduklarında oldukça dikkat çekici olabiliyorlar.

Altın ve zincir detaylar, bu senenin modasında büyük bir yer kaplıyor...

2. Geçişli renkler ve ombreler, ayakkabılarda da kullanılarak farklı bir hareket oluşturuyor.

Geçişli renkler ve ombreler, ayakkabılarda...

3. Dantel modasını ayakkabılarınıza da yansıtabilirsiniz. Özellikle siyah ve bordo renkteki koyu tonlu danteller, daha dikkat çekici ve vintage bir hava oluşturuyor.

Dantel modasını ayakkabılarınıza da yansıtabilirsiniz...

4. Bu sezonun trendlerinden olan hayvan desenleri, pastel tonlarla kombinlendiğinde dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. Böyle ayakkabılar sadece kıyafetlerinizi hareketlendirebilir.

Bu sezonun trendlerinden olan hayvan desenleri...

5. Bootieler, kışın kullanmak için farklı alternatifler olsa da; bacak boyunuzu keserek boyunuzu kısa göstereceğinden; boyunuz kısaysa, koyu renkler yerine daha soft tonları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Bootieler, kışın kullanmak için farklı alternatifler...

6. Deri ayakkabılar, her zaman dikkat çekici ve kullanışlı olmuştur. Düz deri yerine daha farklı formdaki modelleri; ipli, deri kayışlı gibi farklı tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Deri ayakkabılar, her zaman dikkat çekici ve kullanışlı olmuştur...

7. Kayışlı bot modelleri, bu senenin favorilerinden. Farklı detaylara sahip olan topuklu bot modelleri sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kayışlı bot modelleri, bu senenin favorilerinden...

8. Monokrom, hala devam eden bir trend. Bir rengin farklı tonlarından ya da ombre tarzı geçişlerinden oluşan ayakkabılarla farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 Monokrom, hala devam eden bir trend...

9. Dikkat çekici model ve renkteki elbiselerinizin altına nude ayakkabıları tercih ederek, karmaşık bir görüntü oluşumunu engelleyebilirsiniz. Ten rengi ayakkabılar ve farklı renkteki çantalarla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ten rengi ayakkabılar ve farklı renkteki çantalarla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz...

10. Yazın enerji dolu tonları, kışı da ısıtmaya geliyor! Yazın trendi olan neonları bu kış da kullanabilirsiniz.

Yazın trendi olan neonları bu kış da kullanabilirsiniz...

11. Bunun gibi floral desenlerle de aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Desenli ayakkabılarınızı sade kıyafetlerinizle kombinlemeyi ihmal etmeyin.

Desenli ayakkabılarınızı sade kıyafetlerinizle kombinlemeyi ihmal etmeyin...

12. Farklı topuk ayrıntılarına sahip olan modeller, bu sene yine revaçta. Farklı bir form yerine farklı materyallerden üretilmiş topuklarıyla dikkat çeken ayakkabılardan edinebilirsiniz.

Farklı topuk ayrıntılarına sahip olan modeller...

13. Kırmızı ve siyahın dikkat çekici uyumu,özel günlerinizdeki kombinlerinizde çok dikkat çekebilir.

Kırmızı ve siyahın dikkat çekici uyumu...

14. Farklı ayrıntılara sahip olan ayakkabılar, sade modellere göre daha dikkat çekici ve trend görünecektir.

Farklı ayrıntılara sahip olan ayakkabılar...

15. Eski yılların modası olan tahta topuklar, son yıllarda yine trend olmaya başladı. Soft renklerdeki ayakkabılarda yer alan tahta topuk ayrıntılarıyla, dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Eski yılların modası olan tahta topuklar, son yıllarda yine trend olmaya başladı...

16. Fırfırlı, kurdeleli, pastel tonlu ayakkabılar şirin görünmek için ideal olacaktır.

Fırfırlı, kurdeleli, pastel tonlu ayakkabılar...

17. Kontrast renkler, birlikte kullanıldıklarında dikkat çekici ve uyumlu görünürler. Ayakkabılarınızda dikkat çekmek için böyle tonları tercih edebilirsiniz.

Kontrast renkler, birlikte kullanıldıklarında dikkat çekici ve uyumlu görünürler...

18. Vizyon rengi, bu senenin en çok kullanılan tonlarından biri. Ne beyaz kadar çiğ, ne de gri kadar karanlık olmayan; arada ve her tonla uyum sağlayan bir renk oluşuyla siz de tercih edebilirsiniz.

Vizyon rengi, bu senenin en çok kullanılan tonlarından biri...

19. Dantelin romantik havasıyla derinin maskülen tavrını bir arada düşünemiyorsanız; kendinden oymalı, işlemeli, dantel havasındaki modellerden birini kullanabilirsiniz.

Kendinden oymalı, işlemeli, dantel havasındaki modeller...

20. Dikkat çekmeyi seviyorsanız; özellikle özel günlerinizde ve abiye kombinlerinizde sırf sim, payet ve parıltıdan oluşan modellerden birini kullanarak, dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Sırf sim, payet ve parıltıdan oluşan modellerden birini kullanarak, dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN