En Güzel Dolgu Topuklu Botlar

Reklam:

Rahatlığıyla bilinen dolgu topuk ayakkabılar, daha spor ve günlük kombinlerde kullanılması en kolay ve etkili olan modellerdir. Kışa girdiğimiz şu zamanlarda bot tercihi yaparken, dolgu topuklu botları tercih edebilirsiniz. Aşırı topuklu modeller fazla abartılı, düz modeller de çok spor geliyorsa; size en uygunu dolgu topuklu modeller olacaktır. İşte bu yılın en moda dolgu topuklu botları…

1. Önü açık bot modelleri, özellikle sonbahar aylarında çok tercih edilen modellerden olmuştur. Çok soğuk olmayan günlerde ya da kapalı mekanlarda kışın da kullanabilirsiniz.

Önü açık bot modelleri...

2. Bilekte biten botlar, bu senenin trendlerinden biri. Farklı renk ve modeldeki bu botlar sizi çok şık gösterecektir.

Bilekte biten botlar, bu senenin trendlerinden biri...

3. Klasik tonlar yerine dikkat çekici renkleri de tercih edebilirsiniz. Eskitme tarzı deri modeller de son zamanlarda çok revaçta.

Eskitme tarzı deri modeller...

4. Gizli topuk modası, son yıllarda ülkemizde de çok tercih ediliyor. Daha spor görünümü ve boy yükselten özelliğiyle bu tarz bir modeli de günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Gizli topuk modası...

5. Bağcıklı, lastik topuklu modeller günlük kullanım açısından çok tercih edilen ve çok rahat olan modellerdir. Farklı renk ve materyallerde olan bu tarz botlardan tercih edebilirsiniz.

Bağcıklı, lastik topuklu modeller...

6. Farklı detaylara sahip olan ve kullanım açısından farklı alternatifler oluşturan botlar, bu sene sık sık karşımıza çıkacak. Geç olmadan farkınızı ortaya koyun!

Farklı detaylara sahip olan ve kullanım açısından farklı alternatifler oluşturan botlar...

7. Gizli dolgu topuklu spor ayakkabı modellerleri, son zamanlarda birçok bilinen markanın çıkardığı bir ürün. Topukludan vazgeçemeyenler için ideal bir spor ayakkabı modeli!

Gizli dolgu topuklu spor ayakkabı modellerleri...

8. Klasik, dolgu topuk bootie modellerini birçok kombininizde değerlendirebilirsiniz. Tarzınıza uygun olan bir tanesini mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.

 Klasik, dolgu topuk bootie modellerini birçok kombininizde değerlendirebilirsiniz...

9. Isabet Marant snekearslardan sonra çıkan gizli topuk furyası, hem topuk görünümü olmadığı için spor duracak, hem de topuklu ayakkabı özelliklerini kullanmanızı sağlayacak.

Isabet Marant snekearslardan sonra çıkan gizli topuk furyası...

10. Çorap çizmelere alışmıştık ama gerçekten çoraplı modeller bu sene çok revaçta. Örgü modeller de görülmeye değer.

Çorap çizmeler...

11. Farklı tasarımlara açık olun. Düz modeller yerine farklı tasarımı olan, değişik detayları bulunan modelleri de kullanabilirsiniz.

Farklı tasarımı olan, değişik detayları bulunan modeller...

12. Sadece deri değil; süet, nubuk, kaşe, tüvit gibi materyallerden olan botları da tercih ederek farklı bir etki yaratabilirsiniz.

Süet, nubuk, kaşe, tüvit gibi materyallerden olan botlar...

13. Metal aksesuarların kullanıldığı modeller son derece trend; botlarınızda değişik metal aksesuarlar kullanarak sade modelleri hareketlendirebilirsiniz.

 Metal aksesuarların kullanıldığı modeller...

14. Dizaltı ve dizüstü bot modelleri de bu senenin gözde modellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dizaltı ve dizüstü bot modelleri...

15. Bordo, bu sene birçok parçada karşımıza çıkıyor. Bordo botlarla trend bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Bordo botlarla trend bir görünüm sergileyebilirsiniz...

16. Günümüzde birçok ünlü spor ayakkabı markası, dolgu topuk spor ayakkabı modeli çıkarıyor. Kış günlerinde bile kullanabileceğiniz, spor tarzdan vazgeçemiyorsanız sizin için ideal olacak bu modellerle kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Dolgu topuk spor ayakkabı modeli...

17. Troklu botlar, bu sezonun beğenilen modellerinden. Zımba detayları yer alan, metal ayrıntılı modeller sayesinde trend görünürken tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

Troklu botlar...

18. Püskül detaylı botlar, son birkaç yıldır çok kullanılan bohem modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu botlar, günlük kullanım için ideal.

 Püskül detaylı botlar...

19. İçi kürklü bot modelleri; hem sizi sıcacık tutacak, hem de hoş bir görünüm oluşturacak. Soğuk kış günlerinde yağışlardan etkilenmeyecek ve sizi soğuktan koruyacak modelleri tercih edebilir, bunun yanında trendlere uygun ayrıntılarla süslenmiş olmalarına da dikkat edebilirsiniz.

İçi kürklü bot modelleri...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN