En Güzel 20 Ombre Saç Modeli

Reklam:

Yazın en popüler saç trendlerini kaçırmayın! En Güzel 20 Ombre Saç Modeli galerimizde birbirinden güzel ombre saç modellerini bulabileceksiniz.

Son yıllarda oldukça moda olan ombre saç tekniği, saçın diplerinden uçlarına doğru farklı ton geçişleri anlamına geliyor. Dipleri koyu ve uçlara doğru açılan tonlarda ombre saç rengi oldukça popüler.  Eğer esmer tene ve koyu renkli saçlara sahipseniz tercihinizi küllü sarı ombre saç renginden yana kullanmalısınız veya kırmızı ombre de güzel olacaktır. Beyaz tenli hanımlara ise altın sarısı veya açık sarı tonlarda ombre çok yakışacaktır. Bu sezonun en trend saç renklerinden olan gri rengi de ombre saç rengi olarak kullanabilirsiniz, özellikle koyu saç renkleriyle harika duracaktır. Mavi,yeşil pembe gibi pastel saç renklerini de ombre olarak yaptırabilir farklı ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.  Yazın en trend görünümü ise ombreli bob saç kesimi ve plaj dalgaları! Özellikler saçınızın tonundan bir kaç ton açık olarak yaptıracağınız ombre ve dalgalı saçlarınızla bu yaz sade ama şık ve doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Evet kızlar, haydi gelin beraber sizin için seçtiğimiz en güzel ombre saç modellerine bir göz atalım, size en yakışacak ombre modelini seçin ve kuaförünüzden hemen randevu alın!

1. Şık Ombre Saç Modeli

Ombre Saç Modelleri

2. Ombre Saç Rengi

Ombre Saç Renkleri

3. Kısa Saç Ombre

Kısa Saç Ombre

4. Son Moda Ombre Saç

Ombre Saç

5. Farklı Ombre Saç Rengi

Ombre Saç Rengi

6.

Ombre Saç -6

7.

Ombre Saç -7

8.

Ombre Saç -8

9.

Ombre Saç -9

10.

Ombre Saç -10

11.

Ombre Saç -11

12.

Ombre Saç -12

13.

Ombre Saç -13

14.

Ombre Saç -14

15.

Ombre Saç -15

16.

Ombre Saç -16

17.

Ombre Saç -17

18.

Ombre Saç -18

19.

Ombre Saç -19

20.

Ombre Saç -20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN