En Güzel 20+ Kolyeler

Reklam:

Kolyeler, sade kıyafetleri hareketlendirmek için kullanılabilecek aksesuarlarken günümüzde tam tersi oldu diyebiliriz. Kıyafete göre aksesuar seçme devri kapandı; artık birbirinden farklı tasarımlı kolyeler için onlara uygun, sade kıyafetler seçiliyor. Siz de sade kıyafetlerde hareketli kolyeler kullanarak tarzınızı ortaya koyabilir, kendi modanızı belirleyebilirsiniz. İşte sezonun trendlerinden kolye modelleri…

1. Bu sene altın çağı! Birkaç tane ince zincirli kolye modelini farklı boylarda seçerek bir arada kullanmak bu sezon da trend olacak. Özellikle altın tonlar daha doğru bir seçim olacaktır.

Birkaç tane ince zincirli kolye modelini farklı boylarda

2. Birkaç kolyeyi bir arada kullandığınız modellerde, her kolyenin farklı bir forma sahip olması; birbirine yakın objeleri seçerseniz güzel bir görünüm oluşturacaktır.

Birkaç kolyeyi bir arada kullandığınız modellerde...

3. Uzun ve sallantılı kolye modelleri, sade kıyafetleri hareketlendirebilir fakat bu tarz kolyeleri derin dekolteli ve açık yakalı kıyafetlerinizde kullanmanız daha doğru bir moda önerisi olacaktır.

Uzun ve sallantılı kolye modelleri...

4. Taşlı kolyeler, klasik kıyafetlerde olduğu kadar günlük kombinlerde de kullanılabilecek alternatiflere sahip.

Taşlı kolyeler, klasik kıyafetlerde olduğu kadar...

5. Eski ince ve altın zincir kolye modelleri, günümüz trendlerine de uyum sağlayarak modern kolye uçlarıyla kullanılabiliyor.

Eski ince ve altın zincir kolye modelleri...

6. Bu ince kolyeler, derin yakalı kıyafetlerde kullanılabilir ve boynunuzu daha uzun gösterebilir.

İnce kolyeler, derin yakalı kıyafetlerde kullanılabilir...

7. Harfli kolyeler bu sezon da kullanılıyor. Daha modern formlardaki harf kolyeler, klasik bayanlar için ideal olabilir.

Harfli kolyeler bu sezon da kullanılıyor...

8. Değerli taşlara sahip olmanıza gerek yok; farklı enerjilere sahip olan taşlar ve altının buluşması, şık bir görünüm için yeterli olabilir.

Farklı enerjilere sahip olan taşlar ve altının buluşması...

9. Farklı tasarım modeller, kalın altın ve zincirler, boynunuzu tamamen kaplayacak kolyeler bu sezonun trendlerinden. Sade kıyafetlerde kullanabilirsiniz.

Farklı tasarım modeller, kalın altın ve zincirler...

10. Filler, bu sezon da bereket ve şans getirmeye devam ediyor!

Filler, bu sezon da bereket ve şans getirmeye...

11. Kalpli kolyeler, modern tasarımlarla buluşarak her sezonda yerini alıyor. Bu içiçe geçmiş model gibi…

Kalpli kolyeler, modern tasarımlarla...

12. İncecik kolyeler, fazla dikkat çekmeyecek ama sade bir şıklık yaratacaktır.

İncecik kolyeler, fazla dikkat çekmeyecek...

13. Bu tarz takılar, sade bayanlar için ideal takı alternatifleri olabilir.

Sade bayanlar için ideal takı alternatifleri...

14. Kuvars, akik gibi farklı özellikleri olan taşlarla süslenmiş kolyeler, farklı tasarımlarla birleşerek hem kombininizi, hem enerjinizi daha iyi bir hale getirebilir.

Kuvars, akik gibi farklı özellikleri olan taşlarla...

15. Özellikle sezonun trend rengi olan mavinin tonlarındaki takılar, trend bir görünüm için ideal…

Sezonun trend rengi olan mavinin tonlarındaki takılar...

16. Bir sürü zincir kolyeyi bir arada kullanmanız, uzun kolyeleri dolayarak takmanız daha trend ve bohem bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Uzun kolyeleri dolayarak takmanız daha trend ve bohem bir görünüm...

17. Tüy, yaprak gibi detaylara sahip olan kolyeler bu sezonun trendlerinden. Daha spor ve bohem tarzdaki bayanlar için, altın trendini kullanmanın bir yolu diyebiliriz.

Daha spor ve bohem tarzdaki bayanlar için...

18. Abartılı ve büyük takılar, sezonun bir diğer trendi. Bu tarz bir kolye kullandığınızda başka bir takı kullanmamanız daha doğru olacaktır.

Abartılı ve büyük takılar, sezonun bir diğer trendi...

19. Yine de abartıdan kaçmak istiyorsanız, ince ve kibar modeller de şıklığınızı tamamlayabilir. Böyle kolyelerin yanında uyumlu başka takı ve aksesuarları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnce ve kibar modeller de şıklığınızı tamamlayabilir...

20. Büyük ve normalden uzun kolyeler de trend bir alternatif olabilir. Böyle kolyeleri daha derin dekolteli ya da sade kıyafetlerle kullanabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Büyük ve normalden uzun kolyeler de trend bir alternatif...

21. Sizin için uğurlu sayılabilecek ya da sevdiğiniz formlardaki kolye uçlarıyla stilinizi aksesuarlarınızda da gösterebilirsiniz.

Uğurlu sayılabilecek ya da sevdiğiniz formlardaki kolye uçlarıyla...
Sade kıyafetleriniz için daha abartılı ve büyük takılar, karmaşık ve tasarım kıyafetleriniz için daha sade kolyeler kullanmanız daha doğru olacaktır. Sezonun trend formlarını, desenlerini ve renklerini takılarınızda kullanarak daha trend görünebilirsiniz.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN