En Gözde Atkı ve Bere Modelleri

Reklam:

Kışın gelmesiyle atkı ve bere alışverişine başladık, biz de bu dönemde size ilham olacak En Gözde Atkı ve Bere Modelleri‘ni galerimizde sizin için bir araya getirdik.

Kışın vazgeçilmez akseuarları olan atkı ve bereler hem sizi sıcak tutmalı hem de stilinizi tamamlamalı… Atkılarınızı kendiniz örebileceğiniz gibi piyasada da çok çeşitli atkı modelleri bulabilirsiniz. Örgü modeli farklı olan atlılar oldukça dikkat çekici olacaktır. Yün atkıların yanı sıra peluş ve farklı kumaştan atkılar da tercih edebilirsiniz. Özellikle etnik desenli ve pötikare atkı ve şalların oldukça moda olduğunu da ekleyelim. Berelerde ise daha çok düz modeller seçmeniz faydalı olacaktır, ponponlu  ve kalın bereler genç kızlar için hem çok şık hem de sevimli bir seçenek olacaktır.  Boyunluklar ise geçen sene olduğu gibi bu sene de sokak şıklığınızı tamamlayabilir.

 

1. Bayan Atkı Takım Modeli

Bayan Atkı Modelleri

2. Renkli Bere Atkı Modeli

Bere Atkı Modelleri

3. Şık Atkı ve Bere Modeli

Atkı ve Bere Modelleri

4. Yeni Trend Atkı Modeli

Atkı Modelleri

5. Bere-Atkı Modeli

Bere ve Atkı Modelleri

6.

Atkı ve Bere Modelleri-6

7.

Atkı ve Bere Modelleri-7

8.

Atkı ve Bere Modelleri-8

9.

Atkı ve Bere Modelleri-9

10.

Atkı ve Bere Modelleri-10

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN