En Farklı Elbise Modelleri

Reklam:

Baharın gelmesiyle hava ısınmaya ve gardolaplarımızdaki kış renkleri, kalın kazak ve paltolar yerini canlı renk ve desenlere, elbise ve eteklere bırakıyor. Biz de bu sebeple birbirinden şık ve güzel elbise modellerini bugünkü galerimizde bir araya getirdik!

Bahar kombinlerinin vazgeçilmezi olan canlı ve doğal renkler elbiselerde de kendini gösteriyor. Çiçek desenli, mavi, yeşil gibi doğal tonlardaki elbise modelleri günlük şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan olacak. Kısa ve mini elbiselerin yanı sıra uzun elbiseler de bir hayli moda. Özellikle etnik desenli uzun bir elbiseyi kovboy çizmeleri veya bir bootie ile kombinleyerek modern bohem bir şıklık yaratabilirsiniz. Gece kıyafetlerinde ise abartılı ve taşlı kıyafetler yerine düz renk, balıkçı, tül veya saten kumaşlarda uzun elbiseler tercih etmek hem sade hem de şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Elbiseniz çok hareketli ve desenliyle düz bir ayakkabı tercih etmeli, eğer düz renk ve sade bir elbise giyecekseniz daha tarz ve dikkat çekici bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

İşte sizin için bir araya getirdiğimiz birbirinden modern ve farklı elbise modelleri. Galerimizde gece elbiselerinden günlük elbiselere kadar her tarza ve duruma uygun elbise modelini bulabileceksiniz.

 

1. Çiçekli Elbise Modeli

Elbise Modelleri

2. Yeni Trend Yırtmaçlı Uzun Elbise Modelleri

Yeni Elbise Modelleri

3. Kadife Elbise Modeli

Elbise Modelleri Bayan

4. Harika Balon Etek Elbise Modeli

Harika Elbise Modelleri

5. Çok Şık Kısa Abiye Elbise

Elbise Örnekleri

6.

Elbise Modelleri-6

7.

Elbise Modelleri-7

8.

Elbise Modelleri-8

9.

Elbise Modelleri-9

10.

Elbise Modelleri-10

11.

Elbise Modelleri-11

12.

Elbise Modelleri-12

13.

Elbise Modelleri-13

14.

Elbise Modelleri-14

15.

Elbise Modelleri-15

16.

Elbise Modelleri-16

17.

Elbise Modelleri-17

18.

Elbise Modelleri-18

19.

Elbise Modelleri-19

20.

Elbise Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN