Doğal Görünümlü Popüler Saç Renkleri

Reklam:

Sezonun en trend ve popüler saç renklerini göz atmaya ne dersiniz?  Bu yılın saç rengi trendleri arasında doğal ve ışıltılı saç renkleri göze çarpıyor. Geçtiğimiz senelerin keskin renk geçişli ombreleri yerini doğal geçişli ombre ve balyajlara bırakmaya başladı.

Ombre yaptırırken dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta var: bunlardan ilk saçınıza doğal bir görünüm katmak istiyorsanız mutlaka güvendiğiniz bir kuaföre gitmeniz gerekiyor aksi taktirde yapay ve istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer kumral veya koyu kahve saç rengine sahipseniz karamel, kızıl tonlardaki ışıltılar sizde harika duracaktır. Doğal bir ışıltı içinse ister koyu kahve ister sarı saçlı olun, saç renginizden 2-3 ton açık balyaj veya ombre uygulaması yaptırabilirsiniz.

Ombre balyaj bu senenin en popüler saç trendi olabilir, ister açık kumral ister altın sarısı isterseniz de kızın kahve tonları tercih edebilirsiniz. Yüz çevrenize ve saç uçlarınıza yaptıracağınız ışıltılar hem yüz hatlarınızı vurgular hem de şık ve zarif bir görüntüye ulaşmanıza yardımcı olur. Saç renginizi dalgalı saç modelleriyle ön plana çıkarabilir farklı stiller yaratabilirsiniz.

1. Sarı Işıltılı Saç Rengi

Saç Renkleri

2. Yeni Trend Karamel Işıltılı Saç Rengi

Bayan Saç Renkleri

3. Balyajlı Saç Rengi

Saç Renkleri Kadın

4. Balyajlı Ombre Saç Modeli

Popüler Saç Renkleri

5. Yeni Trend Ombre Saç Rengi

Yeni Trend Saç Renkleri

6. Doğal Balyaj Görünümü

Saç Renkleri-6

7. Uzun Sarı Renk Saç Modeli

Saç Renkleri-7

8.

Saç Renkleri-8

9.

Saç Renkleri-9

10.

Saç Renkleri-10

11.

Saç Renkleri-11

12.

Saç Renkleri-12

13.

Saç Renkleri-13

14.

Saç Renkleri-14

15.

Saç Renkleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN