Denemek İsteyeceğiniz Topuz Saç Modelleri

Reklam:

Özel günler için en uygun saç modeli elbetteki topuz saç modelleridir. Sizi hem formal hem de şık bir görüntüye ulaştıracak çok farklı topuz modelleri vardır. Bugünkü galerimizde ister günlük şıklığınızı tamamlamak için, ister bir davet veya düğün için denemek isteyeceğiniz birbirinden şık ve zarif topuz modellerini bir araya getirdik.

Yukardan topuz modelleri genellikle genç kadınlar tarafından tercih ediliyor, hem şık hem de sizi olduğunuzdan daha uzun gösteren bir modeldir. Alttan topuz modelleri ise her yaştan kadın için harik bir seçim olacaktır. Özellikle bir düğün veya davete katılacaksanız dalgalı dağınık topuz her daim kurtarıcınız olacaktır.  Ensede küçük bir topuz hem günlük kullanımda hem de akşam yemekleri için süper bir seçim olur. Maskülen tarzınızı enseden topuzla vurgulayabilirsiniz.  Yandan topuz ise farklı yüz tiplerinde oldukça güzel duracak bir saç modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer topuzunuza farklı bir hava katmak istiyorsanız, örgü harika bir seçenek olacaktır.Böylelikle saç modelinize hem çık hem de romantik bir tarz katabilirsiniz.

1. Yan Topuz Saç Modeli

Topuz Saç Modelleri

2. Şık ve Klasik Topuz Saç

Topuz Saç

3. Hafif Dalgalı Saça Topuz Stili

Topuz Saç Stilleri

4. Klasik Yüksek Topuz Saç 2017

Topuz Saç 2017

5. Yüksek Çift Topuz Saç Modeli

Yüksek Topuz Saç Modelleri

6.

Topuz Saç Modelleri-6

7.

Topuz Saç Modelleri-7

8.

Topuz Saç Modelleri-8

9.

Topuz Saç Modelleri-9

10.

Topuz Saç Modelleri-10

11.

Topuz Saç Modelleri-11

12.

Topuz Saç Modelleri-12

13.

Topuz Saç Modelleri-13

14.

Topuz Saç Modelleri-14

15.

Topuz Saç Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN