Dekoratif Ayna Çeşitleri

Reklam:

Evinizdeki mobilyalar kadar önemli olan bir şey varsa aksesuar ve dekoratif ürünlerdir, ayna çeşitleriyle kolaylıkla evinize derinlik ve tarz katabilirsiniz. Bu yüzden evinizin havasını değiştirecek Dekoratif Ayna Çeşitleri‘ni sizin için bir araya getirdik!

Öncelikle evinizin hangi odalarında ayna kullanacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin yatak odası için ayna düşünüyorsanız boy aynası güzel bir seçenek olacaktır. Yatak odalarında çoğu kadının vazgeçilmezi olan aynalı makyaj masaları da çok kullanışlı olmakla beraber odanızın dekorasyonunu tamamlar. Salon için olan aynalar hem çok daha şık hem de dekoratif olmalıdır. Salonunuzun tarzına göre geometrik ve modern desenli bir ayna tercih edebileceğiniz gibi, işlemeli ve çerçeveli bir ayna modeliyle klasik stildeki ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Hol ve kapı girişlerindeki aynalar da yine dışarı çıkarken son bir kez kendinize bakabilmeniz için boy aynası olursa hem kullanışlı olacaktır hem de bulunduğu mekanı daha geniş gösterecektir.

Aynaları seçerken çerçeve materyalinin ve tarzının odanın genel renkleriyle ve havasıyla uyumlu olmasına dikkat etmemiz gerekir. Özellikle küçük odalara geniş aynalar koymak odanın daha büyük görünmesini sağlayacaktır.

1. Dekoratif Yuvarlak Ayna

Dekoratif Aynalar

2. Çark Model Ayna

Dekoratif Ayna

3. Büyük Ayna Modeli

Dekoratif Ayna Modelleri

4. Salon için Geometrik Dizayn Ayna

Salon için Dekoratif Aynalar

5. Dekoratif Büyük Duvar Aynası

Dekoratif Duvar Aynaları

6.

Dekoratif Ayna Modeli-6

7.

Dekoratif Ayna Modeli-7

8.

Dekoratif Ayna Modeli-8

9.

Dekoratif Ayna Modeli-9

10.

Dekoratif Ayna Modeli-10

11.

Dekoratif Ayna Modeli-11

12.

Dekoratif Ayna Modeli-12

13.

Dekoratif Ayna Modeli-13

14.

Dekoratif Ayna Modeli-14

15.

Dekoratif Ayna Modeli-15

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN