Çok Şık Siyah Uzun Elbise Modelleri

Reklam:

Gece elbiseleri için Siyah hem seksi hem de çok şık bir seçenektir. Bu yüzden bugünkü galerimizde Çok Şık Siyah Uzun Elbise Modelleri‘ni sizin için bir araya getirdik!

Siyah renk kadınların her daim vazgeçilmez olmuştur. Giyeni hem seksi hem de daha zayıf hem de sade bir şıklığa kavuşturan siyah rengi istediğiniz pek çok renkle de kombinleyebilirsiniz. Örneğin beyaz ile ciddi, kırmızıyla seksi, neon renklerle eğlenceli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gece elbiselerinde de en çok kullanılan renklerdendir siyah… Sizi zayıf göstermenin yanı sıra siyah renk uzun bir elbiseyle her türlü düğün ve davete gidebilirsiniz. Balık elbise modelleri son yılların en popüler uzun elbiseleri arasında, mesela siyah tüllü, straplez bir balık elbiseyi şık ve zarif takılarla kombinleyebilirsiniz. Galerimizde göreceğiniz üzere derin sırt dekolteli siyah bir elbiseyi kırmızı bir ruj ve sade bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Günlük hayatta da uzun askılı siyah elbiseleri özellikle bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yakın arkadaşınızın düğünü için düşük omuzlu bir prenses elbise modelini ise siyah rengin şıklığıyla birleştirebilir ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz!

Artık galerimize göz atmanın zamanı geldi! Galerimizdeki elbise modellerinden ilham alarak istediğiniz özel gün için harika kombinler yapabilirsiniz!

1. Tüllü Siyah Uzun Elbise

Siyah Uzun Elbise Modelleri

2. V Yaka Uzun Siyah Elbise

Uzun Siyah Elbise Modelleri

3. Sırtı Açık Siyah Uzun Abiye

Siyah Uzun Abiye Modelleri

4. Düz Siyah Elbise

Düz Siyah Elbise Modelleri

5. Yırtmaçlı Siyah Elbise

Abiye Siyah Elbise Modelleri

6.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-6

7.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-7

8.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-8

9.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-9

10.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-10

11.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-11

12.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-12

13.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-13

14.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-14

15.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN