Çok Şık Gece Elbisesi Önerileri

Reklam:

Yazın gelmesiyle düğün sezonu açıldı bu sene belki kız kardeşiniz belki en yakın arkadaşınız veya kuzeniniz evleniyor olabilir. Elbette ki sevdiğiniz insanların özel günlerinde siz de şık ve güzel görünmek isteyeceksiniz. Bunun için de mağazaların yanı sıra, hangi model ve tarzların moda olduğunu, vücut tipiniz göre hangi modelin size daha çok yakışacağını biraz araştırmanız akıllıca olacaktır.

Öncelikle dediğimiz gibi neyin moda olduğundan çok size hangi modelin yakışacağını öğrenmelisiniz. Balık model elbiseler kumaşına göre pek çok vücut tipinde güzel durur, vücut hatlarınızı ortaya çıkarak zarif bir görüntüye ulaşmanızı sağlar. Eğer fazlalıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız çok ince kumaşlardan kaçınmalısınız. Halter yaka bu sezon oldukça moda ve gece elbiselerinde de halter yaka modelleri sıklıkla görüyor. Yine straplez elbiseler ister balık model olsun ister prenses yine en popüler gece elbisesi modelleri arasında yerini alıyor. Genellikle uzun elbise modelleri gece elbisesi olarak satılsa da, çok şık kısa elbise modelleri de bulabilirsiniz, özellikle genç kadınlar bu elbiselere bayılacaktır. Elbise modellerinin yanı sıra, büstiyer-etek kombini olan iki parça elbiseler geçen sene olduğu gibi bu sene de en çok tercih edilen modeller arasında.

1. Taşlı Model Kısa Gece Elbisesi

Gece Elbiseleri

2. Harika Kısa Gece Elbisesi

Harika Gece Elbiseleri

3. Derin Yırtmaçlı Gece Elbisesi

Gece Elbise Fikirleri

4. Yeni Trend Gece Elbisesi 2017

Gece Elbiseleri 2017

5. Beyaz Sade Gece Elbisesi

Moda Gece Elbiseleri

6.

Gece Elbisesi Önerileri-6

7.

Gece Elbisesi Önerileri-7

8.

Gece Elbisesi Önerileri-8

9.

Gece Elbisesi Önerileri-9

10.

Gece Elbisesi Önerileri-10

11.

Gece Elbisesi Önerileri-11

12.

Gece Elbisesi Önerileri-12

13.

Gece Elbisesi Önerileri-13

14.

Gece Elbisesi Önerileri-14

15.

Gece Elbisesi Önerileri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN