Çok Farklı ve Göz Alıcı Takı Örnekleri

Reklam:

Takı belki de kadınlar için en önemli aksesuarlar arasındadır. Ve hepimiz biliyoruz ki takılar, ister kıyafetinizi tamamlamak için olsun ister farklı bir tarz katmak için olsun tarzımızın vageçilmezleri arasındadır.

Hep duymuşsunuzdur sade bir kıyafeti bile takılarınızla göz alıcı ve tarz bir hale getirebilir veya kıyafetiniz tarzını tümüyle değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken modern ve şık takıları araştırıp bulmak… Özellikle günlük şıklığınızı tamamlarken öyle çok pahalı takılar kullanmanıza hiç gerek yok! Örneğin v yaka bir tişörtü uzun ve göze çarpan tasarım bir kolyeyle tamamlayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Yeni eğer ışıltılı, pullu veya parlak bir kıyafet tercih edecekseniz tercihinizi daha sade ve küçük takılardan yana kullanmalısınız. Kadınların en çok tercih ettikleri takı modellerinden bahsedelim şimdi. Öncelikle yüzük ve kolye kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan. Tasma kolyeler son yıllarda çok fazla tercih ediliyor ve bizce de spor şıklık yaratmak için harika bir seçenek. Şimdi gelin şık bileklik modellerinden kolye ve yüzüklere kadar birbirinden güzel takı modellerine beraber bakalım!

1. Altın Rengi Takı Modeli

Takı Modelleri

2. Farklı Tasarım Küpe Modeli Bayan

Takı Modelleri Bayan

3. 2017 Takı Kombin Örneği

2017 Takı Modelleri

4. Yeni Trend Bayan Kolye Modelleri

Bayan Takı Modelleri

5. Bileklik Modeli Kadın

Takı Modelleri Kadın

6.

Takı Modelleri Kadın-6

7.

Takı Modelleri Kadın-7

8.

Takı Modelleri Kadın-8

9.

Takı Modelleri Kadın-9

10.

Takı Modelleri Kadın-10

11.

Takı Modelleri Kadın-11

12.

Takı Modelleri Kadın-12

13.

Takı Modelleri Kadın-13

14.

Takı Modelleri Kadın-14

15.

Takı Modelleri Kadın-15

16.

Takı Modelleri Kadın-16

17.

Takı Modelleri Kadın-17

18.

Takı Modelleri Kadın-18

19.

Takı Modelleri Kadın-19

20.

Takı Modelleri Kadın-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN