Bütün Hanımların Bilmek İsteyeceği Plaj Modası Önerileri

Reklam:

Plajın vazgeçilmez kombinlerini, en son yaz trendlerini ve aksesuarlarını bir arada görmeye ne dersiniz? Yazın en şık ve popüler trendlerini ve plaj modası önerilerini bu yazıda sizler için derledik.

Plaj modasından bahdeserken aksesuarlardan başlamak istiyoruz, güneş gözlükleri ve şapkalar en temel aksesuarladan, ister ihtiyaç isterseniz de şıklığınızı tamamlamak için kullanın gözlükler ve şapkalar genel tarzınızla uyumlu olmalı. Hasır şapkalar geçmişte olduğu gibi bu sene de oldukça popüler. Güneş gözlüklerinde ise kedi gözü, yuvarlak ve beşgen çerçeveli modeller göze çarpıyor.

Kombinlere gelirsek, kısa yırtık jean şortlar, düşük omuzlu elbise be bluzler bu sene oldukça popüler. Mini eteklerin yanı sıra midi boy eteklerle kısa bir cop bluzu kombinleyer de yaz akşamlarında şık ve modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.  Yaz için en uygun saç modeli elbetteki plaj dalgası oalcaktır. İster kısa ister uzun saçlı olun, denizden çıkmış da kurumuş gibi doğal dalgalar özellikle günlük şıklığınızın parçası olmalı.

1. Hanımlar için Harika Plaj Kombini

Plaj Modası

2. 2017 Plaj Trendi Tırnak Tasarımı

2017 Plaj Trendleri

3. Deniz Yıldızı Tokalar

Yeni Plaj Modası

4. Aynalı Gözlük Modeli

Plaj Modası Önerileri

5. Doğal Taşlı Bileklik Modeli

Plaj Modası Fikirleri

6.

Plaj Modası Trendi-6

7.

Plaj Modası Trendi-7

8.

Plaj Modası Trendi-8

9.

Plaj Modası Trendi-9

10.

Plaj Modası Trendi-10

11.

Plaj Modası Trendi-11

12.

Plaj Modası Trendi-12

13.

Plaj Modası Trendi-13

14.

Plaj Modası Trendi-14

15.

Plaj Modası Trendi-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN