Bir Yıldız Gibi Parlayacağınız Harika Gece Elbiseleri

Reklam:

Gece elbisesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi modeller bizi hem stil sahibi hem de şık bir görüntüye ulaştırır? Vücut tipine göre elbise seçimi nasıl yapılmalı? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız!

Gece elbisesi diyince aklımıza illa kabarık etekli, uzun ve abiye modellerin geldiğin günler geride kaldı. Çok yakın olmadığınız bir tanıdığınız düğününe veya bir akşam yemeğine giderken fazla abartılı modellerden kaçınmanız oldukça akıllıca olacaktır. Hem zarif hem sade hem de şık olmak sandığınız kadar zor değil! Eğer bir akşam yemeğine gidiyorsanız midi boy bakarık etekli üstü dar bir siyah bir elbiseyle minik bir portföy çanta ve stilettolarınızı kombinleyerek tarz ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer bir partiye katılacaksanız veya gece eğlenmeye çıkıyorsanız pullu kısa elbiseler tercih edebilirsiniz. Fazlalıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız jarse, kadife gibi vücudu saran ve kusurları belli eden kumaşlardan uzak durmanızı söylememiz gerekiyor. Bunun yerine kalın balıkçı kumaş tercih edebilir veya belden sonra bolaran elbiselere odaklanabilirsiniz. Elbiseniz sade ve düz ise ışıltılı ve büyük takılar güzel bir seçenek olurken, parıltılı elbiselerle daha sade bir ayakkabı ve takılar tercih etmelisiniz.

1. Kısa Gece Elbisesi Modeli

Gece Elbise Modelleri

2. Kırmızı Gece Kıyafeti Modeli

Gece Kıyafeti Modelleri

3. Kadife Gece Elbise Modeli

Gece Elbiseleri Modelleri

4. Eteği Tüllü Gece Elbise Modeli

Gece Kıyafetleri Modelleri

5. zun İpek Gece Elbise Modeli 2017

Gece Elbise Modelleri 2017

6.

Gece Elbiseleri-6

7.

Gece Elbiseleri-7

8.

Gece Elbiseleri-8

9.

Gece Elbiseleri-9

10.

Gece Elbiseleri-10

11.

Gece Elbiseleri-11

12.

Gece Elbiseleri-12

13.

Gece Elbiseleri-13

14.

Gece Elbiseleri-14

15.

Gece Elbiseleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN