Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Reklam:

Banyonuzun tadilat zamanı mı geldi? Sizin için en güzel Banyo Dekorasyonu Örnekleri‘ni bir araya getirerek işinizi kolaylaştırıyoruz!

Banyo dekorasyonu en az evinizin diğer odalarının dekorasyonu kadar önemlidir. Hem çok temiz ve düzenli hem de dekoratif ve şık görünümlü bir banyoya sahip olmayı kim istemez ki! Küvetli banyolar için özellikle duşakabinlerin yanı sıra şık duş perdeleri tercih edilebilir. Banyonuza farklı bir ambiyans katmak için loş ışık veren bir avize veya mumlar kullanabilirsiniz. Böylelikle küvete girdiğinizde, kendinize günün yorgunluğundan ve stresinden bir nebze uzaklaşacak bir alan yaratmış olursunuz. Banyonuzdaki eşyalar için lavabonuzun altına dolap yaptırabilir veya banyonun bir köşesini  şık ve tasarım  bir dolap için ayırabilirsiniz. Böylelikle pek çok temizlik eşyası ve diğer malzemeleri aynı yerde tutabilirsiniz. Banyonun fayans ve duvarları da oldukça önemlidir, eğer otantik bir hava katmak istiyorsanız fayans yerine ahşap tercih edebilirsiniz. Duvarlarda kullanacağınız raf  ve sepetler de daha dekoratif bir hava yakalayabilirsiniz.  İşte karşınızda birbirinden şık banyo dekorasyon önerileri! Galerimizdeki görsellerden ilham arak siz de banyonuzu yeniden dekore edebilirsiniz!

 

1. Lüks Banyo Dekorasyon Örneği

Banyo Dekorasyon

2. Ferah Banyo Dekorasyon

Banyo Dekorasyonu

3. Şık Banyo Dekoru Örneği

Banyo Dekoru

4. Banyo için Renkli Dekorasyon

Banyo Dekorasyon Ürünleri

5. Farklı Dekoratif Banyo Ürünleri

Dekorasyon Banyo

6.

Banyo Dekorasyonu-6

7.

Banyo Dekorasyonu-7

8.

Banyo Dekorasyonu-8

9.

Banyo Dekorasyonu-9

10.

Banyo Dekorasyonu-10

11.

Banyo Dekorasyonu-11

12.

Banyo Dekorasyonu-12

13.

Banyo Dekorasyonu-13

14.

Banyo Dekorasyonu-14

15.

Banyo Dekorasyonu-15

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN