Bahçeniz için Uygulayabileceğiniz Harika Fikirler

Reklam:

Yazın gelmesiyle bahçe ve balkon sefası başlamış oldu. İster yazlığınızda ister evinizin bahçesinde uygulayabileceğiniz birbirinden güzel ve yaratıcı fikirlerle bahçeniz çok daha hoş ve düzenli bir görünüme sokabilirsiniz.

Öncelikle terrariumların oldukça popüler bir dekor ve uğraş olduğunu söylememize gerek yok sanırım. İster balkonunuz veya eviniz için isterseniz de bahçeniz için dilediğiniz gibi terrariumlar yaparak hem kendinize güzel bir uğraş edinmiş olursunuz hem de bahçenizi farklı bitkilerle şenledirirsiniz. Terrarium yaparken birbirinden farklı obje ve aksesuarlar kullanabilirsiniz örneğin bu bir dolap çekmecesi veya çömlek kaplar olabilir.

Bahçenizi çok daha sıcak ve samimi bir görünüme kavuşturmak için ikinci önerimiz hamak ve salıncaklar olacaktır. Rahat bir salıncak yapmak veya bir hamakta kitap okumak sizi hem dinlendirir hem de harika bir yaz geçirmenizi sağlar.

Bunların dışında bahçe düzeni de oldukça önemlidir, eğer bahçenizde değişiklik yapmak istiyorsanız galerimizdeki birbiirinden şık ve yartıcı fikirlerden ilham alabilirsiniz.  İşte size fikir verece daha güzel ve düzenli bir bahçeye sahip olmanıza yardımcı olacak bahçe önerileri:

1. Şirin Bahçe Dekoru

Bahçe Dekorasyon

2. Mini Bahçe Tasarımı

Bahçe Tasarımları

3. Rahat ve Şık Bahçe Dekorasyonu

Bahçe Dekorasyonları

4. Modern Bahçe Dekorasyon 2017

Bahçe Dekorasyon 2017

5. Farklı Bahçe Dekorasyon

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

6.

Bahçe Dekor Fikirleri-6

7.

Bahçe Dekor Fikirleri-7

8.

Bahçe Dekor Fikirleri-8

9.

Bahçe Dekor Fikirleri-9

10.

Bahçe Dekor Fikirleri-10

11.

Bahçe Dekor Fikirleri-11

12.

Bahçe Dekor Fikirleri-12

13.

Bahçe Dekor Fikirleri-13

14.

Bahçe Dekor Fikirleri-14

15.

Bahçe Dekor Fikirleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN