25+ Stiletto Ayakkabılar

Reklam:

Stiliniz en şık tamamlayıcısı olan stiletto ayakkabı modellerini sizin için derledik! 25+ Stiletto Ayakkabılar galerimizde birbirinden şık ve trend stiletto modellerini bulacaksınız!

Stiletto yıllardır popülerliğini kaybetmeyen en şık topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.  Her kadının en az bir tane edinmesi gereken stiletto modeller günümüzde çeşitlendi ve kadınların günlük şıklıklarını tamamlar hale geldi. Stiletto ayakkabı modelleri genelde yüksek ve ince topuklu olduğundan rahat bir stiletto bulmak çok kolay olmayacaktır. Ancak öyle güzel duruyor ki kadınlar da bu rahatsızlığa gönüllü olarak katlanıyor. Gelelim farklı stiletto modellerine… Siyah ve ten rengi süet stilettolar her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parçalardır. Son ana bıraktığınız bir davet için veya çok şık bir elbisenin altında joker parça olarak her zaman bu stiletto ayakkabıları kullanabilirsiniz. Şeffaf detaylara sahip stiletto modelleri ise bu senenin modası ve stiletto ayakkabıların daha spor kıyafetlerle kombinlenmesine olanak sağlıyor.  Eğer elbisenizi sade seçip ayakkabınızı ön plana çıkarmak isterseniz de neon renkli bi stiletto seçebilir veya farklı bir detaya sahip stilettonuzla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Unutmayın ki bir kadının ayakkabı zevki, tüm stilini yansıtır.  Gelin bu birbirinden şık stiletto ayakkabı modellerine göz atın, şıklığınıza şıklık katın!

 

1. Stiletto Ayakkabı

2. Stiletto Modeli

Stiletto Modelleri

3. Bayan Stiletto Ayakkabı

4. Stiletto Ayakkabı Modeli

Stiletto Ayakkabı Modelleri

5. Stiletto Ayakkabı Modeli 2016

Stiletto Ayakkabı Modelleri 2016

6.

Stiletto Ayakkabılar-6

7.

Stiletto Ayakkabılar-7

8.

Stiletto Ayakkabılar-8

9.

10.

Stiletto Ayakkabılar-10

11.

12.

Stiletto Ayakkabılar-12

13.

14.

15.

Stiletto Ayakkabılar-15

16.

Stiletto Ayakkabılar-16

17.

18.

Stiletto Ayakkabılar-18

19.

Stiletto Ayakkabılar-19

20.

Stiletto Ayakkabılar-20

21.

22.

Stiletto Ayakkabılar-22

23.

Stiletto Ayakkabılar-23

24.

Stiletto Ayakkabılar-24

25.

Stiletto Ayakkabılar-25

26.

Stiletto Ayakkabılar-26

 

 

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN