25 Şık Takı Kombinleri

Reklam:

En güzel takı kombinlerini mi arıyorsunuz? Sizin için bir araya getirdiğimiz 25 Şık Takı Kombinleri görsellerinden ilham alarak stlinizi en şık takılarla tamamlayabilirsiniz!

Bu sene belki de en trend olan takılardan biri eklem yüzükleri olsa gerek. Eklem yüzükleri her tarzdan kadın için vazgeçilmez bir parça olmuş durumda.  Yıllar evvel parmaklara ikiden fazla yüzük takmak garip karşılansa da şimdilerde parmaklarınıza istediğiniz kadar yüzük takabilir ve hiç olmadığınız kadar tarz görünebilirsiniz! 2016 yılının en moda takılarında geometrik desenler ve etnik desenleri görüyoruz.  Şahmeran bileklikler, omuz ve bacak için zincirli aksesuarlar da pek çok ünlü isimin kullandığı yılın trend takıları arasında yerini alıyor.

Takı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kıyafetlerinizin stiliyle uyum içinde olması, salaş ve günlük bir kombin yapacaksanız abartılı takılardan uzak durmalı, ince yüzük ve bileklikler veya spor kalın bileklikleri tercih etmelisiniz.  Yaldızlı geçici dövmeler son dönem yayılan bir trend, altın sarısı bilelik ve yüzüklerle harika durduğunu galerimizdeki fotoğraflarda göreceksiniz.  Sade ve şık bir görünüm için ise zevkinize göre seçtiğiniz bir kol saatini ince bir bilezikle kombinleyerek zarif bir şıklığa kavuşabilirsiniz.  Evet hanımlar, işte karşınızda birbirinden şık takı kombin fikirleri!

 

1. Takı Yüzük Kombini

Takı Kombinleri

2. Takı Kombin Fikirleri

Takı Kombin

3. Geçici Dövme ve Takı Kombin 2016

Takı Kombin Fikirleri

4. Uyumlu Renkli Takılar

Uyumlu Takılar

5. En Güzel Omuzluk Takı Modeli

Takı Modelleri

6.

Takı Kombinleri-6

7.

Takı Kombinleri-7

8.

Takı Kombinleri-8

9.

Takı Kombinleri-9

10.

Takı Kombinleri-10

11.

Takı Kombinleri-11

12.

Takı Kombinleri-12

13.

Takı Kombinleri-13

14.

Takı Kombinleri-14

15.

Takı Kombinleri-15

16.

Takı Kombinleri-16

17.

Takı Kombinleri-17

18.

Takı Kombinleri-18

19.

Takı Kombinleri-19

20.

Takı Kombinleri-20

21.

Takı Kombinleri-21

22.

Takı Kombinleri-22

23.

Takı Kombinleri-23

24.

Takı Kombinleri-24

25.

Takı Kombinleri-25

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN